Neler Yeni

James Donkey 24" MONİTÖRDE ÖLÜ PİKSEL ÇIKTI

osarseph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
osarseph
James Donkey 24" inch 144 hz monitör almıştım bazı bölgelerinde ölü piksel var, ürünü teslim alalı 7-10 gün civarı oldu. James Donkey'in yetkili servisini aradım. Ölü piksel çıktığında 0 ölü piksel garantisi altında ürünü iade alıp almadıklarını sordum, aldıklarını söylediler. Ama aklımda bir şüphe kaldı yine kesin iade alacaklarını bilsem itopya bayram indirimleri kapsamındaki monitörlerden birini alacağım. Sizce ölü piksel çıkan ürünü kesin iade alırlar mı? Daha önce böyle bir deneyim yaşayan varsa yanıtlarsa sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
İade almak zorundalar. İncehesabın sitesinde ''0 ölü piksel garantilidir'' yazıyor.

Tosbağa

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
SAMET SAMET
James Donkey 24" inch 144 hz monitör almıştım bazı bölgelerinde ölü piksel var, ürünü teslim alalı 7-10 gün civarı oldu. James Donkey'in yetkili servisini aradım. Ölü piksel çıktığında 0 ölü piksel garantisi altında ürünü iade alıp almadıklarını sordum, aldıklarını söylediler. Ama aklımda bir şüphe kaldı yine kesin iade alacaklarını bilsem itopya bayram indirimleri kapsamındaki monitörlerden birini alacağım. Sizce ölü piksel çıkan ürünü kesin iade alırlar mı? Daha önce böyle bir deneyim yaşayan varsa yanıtlarsa sevinirim.

incehesapta " James Donkey monitörlerde 0 ölü piksel garantisi vardır" diye bir yazı görmüştüm.
incehesaptan aldıysanız değişim ya da iade yaparlar

İade almak zorundalar. İncehesabın sitesinde ''0 ölü piksel garantilidir'' yazıyor.
değişim de yapabilirler

GameloG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Halil İbrahim Akyol
Hangi firmadan aldın

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
İade yapmak zorundalar yapmazlarsa Mahkemeye başvurup daha fazla para bile alabilirsin.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,736
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
keşke James Donkey monitöründe ölü pixel olsa en azından iade ederdim aoc alırdım :(
monitör kötü değil fakat 100 tl verip aoc alınabilidi eve geleli 2 hafta oldu olacak

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
incehesapta " James Donkey monitörlerde 0 ölü piksel garantisi vardır" diye bir yazı görmüştüm.

değişim de yapabilirler
müşteri değişim isterse yaparlar.

Tosbağa

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
SAMET SAMET
keşke James Donkey monitöründe ölü pixel olsa en azından iade ederdim aoc alırdım :(
monitör kötü değil fakat 100 TL verip aoc alınabilidi eve geleli 2 hafta oldu olacak
aoc 24g2u hakkında dün ciddi şikayeti olan biri vardı forumda

osarseph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
osarseph
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşte garanti kapsamında değişim yaparlarsa sıkıntı olur yeni monitör almam, iade olması lazım.

değişim de yapabilirler
Umarım alırlar çünkü değişim yapılması teklif edilirse elimde kalır monitör

değişim de yapabilirler
değişim yaparlarsa sıkıntı olur eğer yeni monitör alırsam

Hangi firmadan aldın
incehesap

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0

İade almak zorundalar dostum kimsenin almama gibi bir lüksü olamaz. Ama İncehesap olduğundan dolayı geç alırlar.

osarseph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
osarseph
İade yapmak zorundalar yapmazlarsa Mahkemeye başvurup daha fazla para bile alabilirsin.
zorunda değil sanırım ya çünkü kutusu açılmamış ürünleri cayma hakkı kapsamında iade alıyorlar, benim ürünün kutusu açıldı ama şöyle de bir şey var ürünü açmadan ölü piksel testi yapamam sonuçta

GameloG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Halil İbrahim Akyol
Alinan ürün için 15gun içerisinde hicbir sebep göstermeden iade alma hakkına sahipsin zaten bir de ölü piksel olmuş iade istiyorum diye belirtirsin iade ederler

osarseph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
osarseph
birkaç bölgede var
28609A05-B773-487C-9899-4065FF8FF7AE.jpeg

Alinan ürün için 15gun içerisinde hicbir sebep göstermeden iade alma hakkına sahipsin zaten bir de ölü piksel olmuş iade istiyorum diye belirtirsin iade ederler
ama o senin dediğin 15 gün içerisinde hiçbir sebep göstermeden cayma hakkı muhabbetinde firmalar ürünün kutusunun hiç açılmamış olmasını şart koyuyorlar

Top Bottom