Neler Yeni

James Donkey 712 İyi Midir?

HyperLeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Ali Demir Alpay
James Donkey 712 kullanan var mı? ses kalitesi ve mikrofon kalitesi iyi mi kötü mü?

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Bütçeni arttırabilirsen Hs 35 almanı öneririm.Ayrıca Donanım Arşivinde inceleme videosu var.İyi bir kulaklık olarak geçiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
ben 1.5 aydır kullanıyorum ses kalitesi gayet güzel mikrofonu da aynı şekilde özellikle cs go oynayan birisi olarak ayak seslerinin nereden geldiğini tam olarak anlayabiliyosun ct spawndayken adama info veriyom shortta lower da falan adamlar bunlari duyamiyor bazen ses seviyesi çok hoşuma gitti mesela windowsdan sesi fulledim kulaklikdan da sesi fulledim çıkardım hoparlör gibi ses çıkarıyor uygulamasida fena degil 3D özelliği sese ayrı bi canlılık katiyor rgb leride mükemmel yapmışlar tek sevmediğim 7.1 i çok iyi değil kullanmıyorum ben zaten sanal 7.1 ben kulaklığı 170 tl ye aldim özel bi indiririmde şuan fiyatları 400 civarı galiba değermi dersen değmez bence hyprx in kulakliklari dururken değmez ama ucuza alabilirsen benim gibi 200 tl ye falan kesinlikle değer

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
James Donkey'den bahsediyoruz: Merdiven altı ürünlere etiketini basan, 3 kuruş daha ucuz diye satın alınan dandik bir markadan.

Son düzenleme:

Aclass

80+
Başka markalar tercih etmeni öneririm küçük bir araştırma ile daha güzel ürünler bulabilirsin ama yine de senin tercihin. Ürün fiyat konusunda alınmaya değer diyebilirim

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Hocam iyi bir kulaklıktır.

Yusuf_Yuşâ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,128
İsim
Yusuf Yuşa Arslan
İyidir alabilirsin.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mehmet Enes Özgün
Dostum James Donkey den bahsediyoruz merdiven altı ürünlere etiketini basan 3 kuruş daha ucuz diye satın alınan dandik bir markadan.
James Donkey fiyatlarına göre çok kaliteli bir marka neden kötülediğinizi anlamış değilim. Kendimde kullanıyorum bir kusuru hatası yok.

Aclass

80+
Bütçeni arttırabilirsen Hs 35 almanı öneririm.Ayrıca Donanım Arşivinde inceleme videosu var.İyi bir kulaklık olarak geçiyor.
katılıyorum ama bütçe konusu da var aralarındaki fiyat farkı kayda değer. tercihinizi 712'den yana kullanmanız mantıklı olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
Dostum James Donkey den bahsediyoruz merdiven altı ürünlere etiketini basan 3 kuruş daha ucuz diye satın alınan dandik bir markadan.
kardeşim merdiven altı falan değil bu marka uydurma Çin malı olduğunu biliyorum zaten bir çok marka Çin malı James Donkey gayet kaliteli 4 ay kullanan tanıdığımda var ben 1 aydır kullanıyorum sorunsuz cihaz ben 170 tl ye aldım bence bu fiyata bu kaliteyi senin bulman imkansız öyle diyeyim benim arkadaşa önerdiğim ise 200-250 tl ye kadar internette bulursan al fiyatina değer ama 400 tl ye satıldığını gördüm o kadar etmez o kadar para vermesin hyprx ve corsair lara baksin

Top Bottom