Neler Yeni

Japonya'da yaşanılır mı?

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
ateş
Merhabalar 13 yaşındayım Japonya'ya gitmek istiyorum sebebim ise animeleri sevmem hukuk düşünüyorum bu sene LGS sınavım var avukatlık düşünüyorum.

Japonya animelerin yeri olduğu için gitmek istiyorum ama alfabesi ve dili zor gibi duruyor İngilizce sınıfımdayım İngilizcem iyi erasmusuda kazanıyordum ucundan kaybettim Türklere karşı ırkçılık varmış ben hep orada yaşamak istiyorum tatil olarak turistlik olarak değil vatandaşlık alabilir miyim zor mu alırsam oradaki bana karşı olacak olan ırkçılık biter mi bir de soğuk olduklarını duydum nasıl arkadaş edinebilirim orada alfabe olarak hangi alfabe en yaygın bilen var mı yardım edebilecek olursa sevinirim şu an Japonya hakkında videolar izliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
mahmut osman
iş bulma amaçlı ırkçılık olduğu için
Mesaj otomatik birleştirildi:

neden
türkiye adalet sistemi ve japon adalet sistemi farklı burada okuyup orada olamazsın kimse senin diplomanı sallamaz bile. ırkçılıkla karşılaşmadım adamlar mümkün olduğu kadar birbirinden uzak takılıyolar zaten.

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
ateş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
türkiye adalet sistemi ve japon adalet sistemi farklı burada okuyup orada olamazsın kimse senin diplomanı sallamaz bile. ırkçılıkla karşılaşmadım adamlar mümkün olduğu kadar birbirinden uzak takılıyolar zaten.
japonyada mısınız

@ege001 @KlausM neden güldüğünüzü sorabilir miyim ben sadece istediğim bir şey hakkında bilgi edinmek için açtım bu konuyu alay edinilecek ne buldunuz anime izlediğim için ezik olduğumu mu düşündünüz anlamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
mahmut osman
japonyada mısınız

@ege001 @KlausM neden güldüğünüzü sorabilir miyim ben sadece istediğim bir şey hakkında bilgi edinmek için açtım bu konuyu alay edinilecek ne buldunuz anime izlediğim için ezik olduğumu mu düşündünüz anlamadım
japonyadaydım

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
746
İsim
Mehmet
Hukuk okuyup hiç bir ulkeye gidemezsin hele japonyaya hiç

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri