Neler Yeni

Jinekomasti ameliyatı polis mülakatında sorun çıkartır mı

cukumera21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Hasan Kaya
Merhaba arkadaşlar 80 kiloyum fakat bariz bir şekilde biraz büyük jinekomastim var sonbahara doğru ameliyat olacağım. Jinekomasti ameliyatı olup da polis mülakatına giren var mı? Jinekomasti ameliyatı elenme sebebi mi?

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Selim
Merhaba arkadaşlar 80 kiloyum fakat bariz bir şekilde biraz büyük jinekomastim var sonbahara doğru ameliyat olacağım. Jinekomasti ameliyatı olup da polis mülakatına giren var mı? Jinekomasti ameliyatı elenme sebebi mi?
Emniyete sorabilirsiniz ya da ilgili kurumlara daha sağlıklı bilgi edinirsiniz. Genelde şans işi mülakatta geçersin sağlıkta uyuz biri gelir yakar seni

cukumera21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Hasan Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Emniyete sorabilirsiniz ya da ilgili kurumlara daha sağlıklı bilgi edinirsiniz. Genelde şans işi mülakatta geçersin sağlıkta uyuz biri gelir yakar seni
hocam sonuçta jinekomasti üniformadan her türlü belli olacak, eşgal belirtiyor sonuçta adamlar beni göğsü büyük diye tarif edebilir. Sonuçta ayırt edici bir özellik bu. Ameliyat olmam daha iyi olmaz mı

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,451
İsim
Taha yücel
hocam sonuçta jinekomasti üniformadan her türlü belli olacak, eşgal belirtiyor sonuçta adamlar beni göğsü büyük diye tarif edebilir. Sonuçta ayırt edici bir özellik bu. Ameliyat olmam daha iyi olmaz mı
bence ameliyat olmasan bile sıkıntı çıkarağını sanmıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hüsnü başkomiserime sorim bi

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Selim
Çok büyükse olman gerekiyor ama bunu çok kaliteli bir yerde yaptırman gerekiyor iz birakirlarsa sıkıntı olabilir ve dediğim gibi bu tarz konuları için rahat etmesi için emniyete ve ya ilgili kurumlara sorabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,063
Üyeler
147,988
Son üye
Userilla
Top Bottom