Neler Yeni

Kablolu & Kablosuz Kulaklık Tavsiyesi 2,5k-3k

ELVES27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Orhan YILDIZ
Merhaba, bütçe 2,5k-3k düşünüyorum.

Kafa üstü kulak çevreleyen kulaklık almak istiyorum. Hem kablolu hem kablosuz kullanıma imkan vermesi tercih sebebidir. MSI B550-A Pro Ana kartımın Bluetooht desteği yok bu arada bunun için ek aparat da öneriniz.

1- Aralıksız saatlerce kullanımı olacak dolayısı ile terleme yapmayıp, kafada ağrı yapmayacak (bu arada kafam ve kulağım Küçük-normal boyutlardadır.) Esasen uzun saatler PC başında kaldığım için kablolu olacak fakat yatağa yatıp film izlerken (uyuya kalıp) kullanabilmem için aynı zamanda kablosuz olmasını istiyorum.
2- Genellikle MMORPG ve hikaye tabanlı oyun oyunlar oynayıp müzik dinlemekten keyif alan birisiyim.
3- Sıkı bir oyun tutkunu olarak FPS oyunlara da hayır demiyorum arada takıldığım oyunlar için 7.1 teknolojisi olan bir kulaklık alırım diye sistemi toplarken kurguluyordum
4- Son olarak sesi duyacağınız en kısık çıkan (ve yayıncı olmak isteyen) birisi olarak mikrofon iyi düşünülüp planlanacak bir ihtiyaç fakat çözebilirsek tek cihazda (hem kulaklık hem mikrofon) çözsek çok iyi olur. Olmayacak ise bu iş için ayrı bütçe ayırmayı düşünüyorum.

Top Bottom