Neler Yeni

Kablolu Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Quasi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Necolettin Neco
Bütçe
250
Arkadaşlar Merhaba,
Telefon ile birlikte gelen kulaklığım bozulması sonucu bu konuyu açıyorum.
Telefonda kulaklığı genel olarak müzik dinlemek için kullanıyorum. Sık sık kullandığım için kulaklığın rahat olması benim için çok iyi olur.
Yani kısacası F/P bir kulaklık önerisi yapabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,180
İsim
Efe Kırmaz
Arkadaşlar Merhaba,
Telefon ile birlikte gelen kulaklığım bozulması sonucu bu konuyu açıyorum.
Telefonda kulaklığı genel olarak müzik dinlemek için kullanıyorum. Sık sık kullandığım için kulaklığın rahat olması benim için çok iyi olur.
Yani kısacası F/P bir kulaklık önerisi yapabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
1 Sene önce satın almıştım hala ara sıra kullanmaktayım, ses ve bass sesi kesinlekle beni tatmin ediyor. PC üzerinde 192000 hz ses kalitesi sunmakta mikrofon kaliteside gayet yeterli telefon performansından da memnunum tercih edebilirsiniz dilediğiniz renk ile beraber.

Quasi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Necolettin Neco
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 Sene önce satın almıştım hala ara sıra kullanmaktayım, ses ve bass sesi kesinlekle beni tatmin ediyor. PC üzerinde 192000 hz ses kalitesi sunmakta mikrofon kaliteside gayet yeterli telefon performansından da memnunum tercih edebilirsiniz dilediğiniz renk ile beraber.
Teşekkür ederim tekrardan. Kulaklığı rahatlık konusunda nasıl buldunuz?

VuVuzela

80+
2 gündür bunu kullanmaya başladım memnunum. Kulaklık değerlendirecek kadar ses bilgim yok ancak tatmin ediyor.

Quasi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Necolettin Neco

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,180
İsim
Efe Kırmaz
Teşekkür ederim tekrardan. Kulaklığı rahatlık konusunda nasıl buldunuz?
rahatlık konusunda belki tatmin etmeyebilir, ben fazla kulak içi kulaklık takamıyorum kulağımı ağrıtıyor bu benim kişisel problemim, fakat dediğim gibi ses performansı iyi, aynı kulaklığı başka kullanan arkadaşlar varsa rahatlık konusunda cevaplayarak yardımcı olsun arkadaşa :)

VuVuzela

80+
Ben c100 kullandım uzun süre. Kablonun yumuşaklığı vs çok iyi ve de dayanıklı. 2 sene kadar cepte çantada taşıdım artık yeter dedi hafif temassızlık başladı t205'e geçtim.

Quasi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Necolettin Neco
rahatlık konusunda belki tatmin etmeyebilir, ben fazla kulak içi kulaklık takamıyorum kulağımı ağrıtıyor bu benim kişisel problemim, fakat dediğim gibi ses performansı iyi, aynı kulaklığı başka kullanan arkadaşlar varsa rahatlık konusunda cevaplayarak yardımcı olsun arkadaşa :)
Evet hocam, rahatlık konusunu sormamın sebebi kulak içi kulaklıklar da bir süre sonra bende ağrı yapmaya başlıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,026
Üyeler
141,078
Son üye
halil50
Top Bottom