Neler Yeni

Kablolu kulak içi kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Canberk
Bütçe
1000
Merhaba. Oyun için değil, genel olarak bass ağırlıklı müzikler dinleyeceğim. Ama tabii ki sadece bass değil. Sesler net, kaliteli ve baslar vurucu olarak gelmesi lazım. Aklımda 2 kulaklık var.

1-KZ ZSN Pro X 1ba+1dd gümüş kablolu kulaklık (859,90 TL)
2-KZ DQ6 3dd 3 dinamik sürücü kulak içi kulaklık (989,90 TL)

Hangisini önerirsiniz? Eğer bu fiyata daha iyisi varsa öneriler alabilirim. Ancak belirtmeliyim ki kulaklığı bilgisayarda da kullanacağım uyumlu olması şart.

Not: Bu konuda gerçekten tecrübeli iseniz yorum yapın.

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
Zaman ayırdığınız için teşekkürler. Bu önerdiğiniz kulaklık benim aklımda olan kulaklıktan daha mı iyidir? Ayrıca sizde bu kulaklığı kıllanıyor musunuz?
maalesef ne attığınız kullaklıkları bilmiyorum nede kullanıyorum fakat bi kaç tane kulaklık ile kanal önereyim inceleme bulursanız bi fikriniz olur eğer önerim 50 dolar bütçeye çıkıp crin zero red al fiyatına göre aşırı iyi bi iem kanal öneriri olarak giz auido, inearfetish, crinacle, fresh reviews, bad guy good audio reviews bu kanallarda inceleme bulamayabilirsin çok çok giriş seviye ürünler ama dediğim gibi biraz daha biriktirip bunu almanız birinci önerim olacaktır https://www.amazon.com/TRUTHEAR-Crinacle-Zero-Ear-Headphone/dp/B0CM3GGZDZ vergilerle 100 doları bulacaktır tahmini

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,621
Üyeler
141,729
Son üye
safabey
Top Bottom