Neler Yeni

KABLONET ARAYÜZ şifremi unuttum

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
İnfinity 404 arayüzüne özel şifre koymuştum ve o şifreyi unuttum modemi resetlersem düzelirmi ve şifre modemin üzerinde yazan şifre olur değil mi birde resetlersem fabrika şifresi olurmu arayüz şifresi ağ ayarlarıda bozulmaz değilmi arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Modemi resetlersen modeme giriş şifren ve wifi şifren değişir modemi sıfırlamak bir çözüm olabilir eğer ethernet ile bağlıysan sıfırladıktan sonra direk 192.168.0.1 adresine giderek kullanıcı adı yerine admin şifre yerina password yazarak giriş yapabilirsin sonra karşına gelecek ekranda üst kısımda modem ismi alt kısımda modemin şifresi olacak o şifreyi değiştirip kaydedip çıkabilirsin

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modemi resetlersen modeme giriş şifren ve wifi şifren değişir modemi sıfırlamak bir çözüm olabilir eğer ethernet ile bağlıysan sıfırladıktan sonra direk 192.168.0.1 adresine giderek kullanıcı adı yerine admin şifre yerina password yazarak giriş yapabilirsin sonra karşına gelecek ekranda üst kısımda modem ismi alt kısımda modemin şifresi olacak o şifreyi değiştirip kaydedip çıkabilirsin
Wifi ile bağlıyım internet çalışanları gelip kurulum yapıyor ya tekrar yapmıcam değilmi resetten sonra değil mi birde ben zaten modem üzerinde yazan şifre wifi şifresi bu şifreden resetledikten sonra tekrar aynı şifre ile wifi ye bağlanabilirim değilmi ?

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Wifi ile bağlıyım internet çalışanları gelip kurulum yapıyor ya tekrar yapmıcam değilmi resetten sonra değil mi birde ben zaten modem üzerinde yazan şifre wifi şifresi bu şifreden resetledikten sonra tekrar aynı şifre ile wifi ye bağlanabilirim değilmi ?
Reset attıktan sonra modemin arkasındaki şifre ile bağlanıp dediğim adımları uygulayacaksın teknik servislik işin yok zaman kaybı olur sadece reset atarsan eğer modemin arkasındaki şifre ile bağlanmıyorsan şifren modemin arkasındaki şifreye geçer o şifreyi girerek bağlanabilirsin

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Reset attıktan sonra modemin arkasındaki şifre ile bağlanıp dediğim adımları uygulayacaksın teknik servislik işin yok xaman kaybı olur sadece reset atarsan eğer modemin arkasındaki şifre ile bağlanmıyorsan şifren modemin arkasındaki şifreye geçer o şifreyi girerek bağlanabilirsin
Hmm anladım ben zatan modemin kendi şifresini kullanmaktayım yani resetleyince sadece benim internet adı değişir ve arayüz şifresi password olur anladım onun dışında ağ ayarlarım bozulmucak

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Hmm anladım ben zatan modemin kendi şifresini kullanmaktayım yani resetleyince sadece benim internet adı değişir ve arayüz şifresi password olur anladım onun dışında ağ ayarlarım bozulmucak
İnternetin adı değişmez aynı kalıyor modem arayüzüne giriş şifren değişir password olur
Ağ ayarı yapmamışsın zaten anladığım kadarıyla hiçbir şey bozulmaz

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
İnternetin adı değişmez aynı kalıyor modem arayüzüne giriş şifren değişir password olur
Benim modemin adı aslan aslan olarak kalıcakmı yarın resetlicem şuan herkes internet kullanıyor da füze atarlar resetlersem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kusura bakma çok soru sordum

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Benim modemin adı aslan aslan olarak kalıcakmı yarın resetlicem şuan herkes internet kullanıyor da füze atarlar resetlersem
Hayır modem adını değiştirmişsiniz dedim ya modem şifresini değiştirdikten sonra ekran gelecek diye orda üst kısımda yazan yeri silip aslan aslan yazıp kaydedip çıkacaksın istersen wifi şifreni değiştirebilirsin sana kalmış

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Hayır modem adını değiştirmişsiniz dedim ya modem şifresini değiştirdikten sonra ekran gelecek diye orda üst kısımda yazan yeri silip aslan aslan yazıp kaydedip çıkacaksın istersen wifi şifreni değiştirebilirsin sana kalmış
Hmm eyw yarın resetleyeceğim

Top Bottom