Neler Yeni

Fiber için Ethernet kablosu önerisi

atkafası

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ahmet demirci
Dostlar merhaba evime ttnet tarafından yeni fiber geldi. 100 mbps bir pakete abone oldum. modemi bilgisayarı bağlamak için ethernet kablosu bakıyorum 15 metre yeterli olacaktır sağlam kaliteli hızlı deforme olmayacak bir kablo arıyorum şimdiden teşekkürler.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Ahmet Melih Alemdar

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Hocam bu kablolarda genelde dış kısmı çok hızlı soyuluyor örgülü kablosu olan bi model var mı bildiğiniz
İç ortamda kullanmayacak mısın ? Ben aynı kabloyu rahat 2 senedir kullanıyorum bir şey olmadı ama kabloyu halı altından geçirip üzerine basılıyorsa evet zamanla kablonun dışı kırılıyor.
Dış ortam kablosu var ama o da harbi taş gibi ama içeride kullanacağın için bu gayet işini görür.

atkafası

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ahmet demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İç ortamda kullanmayacak mısın ? Ben aynı kabloyu rahat 2 senedir kullanıyorum bir şey olmadı ama kabloyu halı altından geçirip üzerine basılıyorsa evet zamanla kablonun dışı kırılıyor.
Dış ortam kablosu var ama o da harbi taş gibi ama içeride kullanacağın için bu gayet işini görür.
hocam genel olarak sabit kalmadığı için bilgisayar kabloyu sabitlemiyorum illa halıların altından geçiyor

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Ahmet Melih Alemdar
hocam genel olarak sabit kalmadığı için bilgisayar kabloyu sabitlemiyorum illa halıların altından geçiyor
Valla Ugreen den başka aklıma bişey gelmiyor. Dış ortam aldığım bir kablo vardı ama ismini hatırlayamadım. Aklıma gelirse yazayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak buldum.
Şubat 2022 de metresi 7.22 TL imiş :D Al sana taş gibi kablo :D Jak ı kendin çakarsın yada bilgisayarcının birine çaktırırsın. Sade kablo bu

Ekler

• Ekran Görüntüsü (140).png
    Ekran Görüntüsü (140).png
    24.7 KB · Hit: 3
Son düzenleme:
Top Bottom