Neler Yeni

Kablonet'ten türknete geçersem sorun yaşar mıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Batuhan
Kablonetin 100e 20lik paketine geçicem martın 24ünde türknete geçmekten vazgeçtim teşekkür ederim öneriler için
Mesaj otomatik birleştirildi:

O paketten dolayıymış hocam müşteri hizmetleriyle konuştum daha demin. Geçiş yaptığımız tarifede 7/24 100 vaadi veriyolar zaten
295 TL gibi bir ücret ödüyorum sizin?

Gloxy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ali canlı
Türknet kullanıyorum. Şuana kadar ayda bir veya iki ayda bir internet kesilme sorunu hariç hiç bir sorun yaşamadım (umarım yaşamam) Aradığım zaman hızlı çözüme ulaşıyorum, arandığımda da sorunları hızlıca kaldırıyorlar. yaklaşık 2 sene olacak nisan ayı gibi 1000 mbps kullanıyorum tavsiye ederim ama benimde gözlemlediğim bir şekilde de çok fazla şikayet var. (her markada mevcut olan şikayetler)
Siz onların alt yapısını mı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama sevgili gibi çözüm arıyor iseniz (lafım size değil) turknet doğru nokta muhattap yok karsinizda msn den chet kesir gibi yazisiyorlar herşeyden kisiyorlar faturaya yasliyorlar ben 4 senedir kullandım başlarda baya iyiler di fiyat politikaları palazlaninca tabi 399 TL yaptılar millenicom a geçtim meğer ise ttnet alt yapısından ikiside aynı hizmeti sunuyor Muş hepsi hikaye size fiyat ve interneti kim uygun veriyorsa ona geçin derim . Ha karsinizdaki muhatap da önemli tabi

Gloxy

80+ Bronze
Siz onların alt yapısını mı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama sevgili gibi çözüm arıyor iseniz (lafım size değil) turknet doğru nokta muhattap yok karsinizda msn den chet kesir gibi yazisiyorlar herşeyden kisiyorlar faturaya yasliyorlar ben 4 senedir kullandım başlarda baya iyiler di fiyat politikaları palazlaninca tabi 399 TL yaptılar millenicom a geçtim meğer ise ttnet alt yapısından ikiside aynı hizmeti sunuyor Muş hepsi hikaye size fiyat ve interneti kim uygun veriyorsa ona geçin derim . Ha karsinizdaki muhatap da önemli tabi
Eyvallah hocam. Zaten bugün kararımı verdim ve Kablonet'ten devam edeceğim. Bu konuda çoğu kişinin şikayeti var ve bu durum olağandan fazla şikayet olduğu için beni endişelendirdi. Bu yüzden konuyu açtım. Taahhüt konusunda ise, iki yıl sonra 460 TL ödeyeceğim. Muhtemelen bu süre zarfında Türknet’in fiyatı bu miktarı geçer.

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Donanım, Müzik, Dizi ve Filmler, Futbol ve Profesyonel Güreş.
Bram valla benim bildiğim Türk Net'in kendi alt yapısı. Ayrıca sevgili gibi çözüm aradığım yok estağfirullah parantez açmışsınız da yanlış anlamam zaten burada orta yolu bulmaya ve yardımlaşmaya çalışıyoruz. Şuana kadar internetimden negatif bir sonuç görmedim. Aradığım ya da yaşadığım konularda ufak tefek sorunlar aşırı nadir hız kesilmesi veya internetin neden kesildiğine dair bilgi için arıyorum. Sağolsunlar onlarda cevaplarını iletiyorlar sözlerinde duruyorlar. İlerleyen zamanlarda ne yaşarım ne yaşarız Türk Net ile ilgili bilemiyorum ama Türkiye'nin genel olarak internet konusunda bir kabusu var. Nasıl düzelir neler yapılabilir hem üretici hem de tüketici olarak hayırlısı diyelim.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,293
İsim
Cengiz
Kablonet kullanıyorum. 100’e 5’lik paket kullanıyorum ama akşam 8-12 arası 25’e 5’e düşüyor. Bunu bize abone olduktan 1 hafta sonra söylediler kendileri neyse. Mart'ta sözleşmemiz bitiyor. Şu anki 100’e 5 paketi için TV falan da var ama onları kullanmıyorum, yani onlar pekte önemli değil. 430 TL fiyat verdi. Türknet’e geçmeyi düşünüyorum. Şu an sitesine erişim sorunu yaşıyorum ama en son 400 TL’ye 100’e 20 veriyordu altyapım destekliyordu. Sizce Türknet’e geçersem pişman olur muyum? Müşteri hizmetleri ve servis ekibi hakkında çok şikayet var. Kullananlar yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar.
Kablonet 100-20 Yap Ben Öyle Kullanıyom 6 Yıldır Düşmüyorda Hız Akşam

Gloxy

80+ Bronze
Kablonet 100-20 Yap Ben Öyle Kullanıyom 6 Yıldır Düşmüyorda Hız Akşam
Tamamdır hocam bende o pakete geçmeye karar verdim. Özelliklede sordum akşam hız olayını o pakette öyle bir şey yokmuş martta sözleşmeyi yenileyeceğim bir aksilik olmazsa

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,293
İsim
Cengiz
Tamamdır hocam bende o pakete geçmeye karar verdim. Özelliklede sordum akşam hız olayını o pakette öyle bir şey yokmuş martta sözleşmeyi yenileyeceğim bir aksilik olmazsa
doğru karar üzmedi beni şahsen bugüne kadar türksat bir kaç kere modemde sorun vardı kendiliğinden gidiyordu ücretsiz değiştirdiler gittiler düzeldi felan yeni nesil geldi müşteri hizmetleri zaten hızlı problem yok

Gloxy

80+ Bronze
doğru karar üzmedi beni şahsen bugüne kadar türksat bir kaç kere modemde sorun vardı kendiliğinden gidiyordu ücretsiz değiştirdiler gittiler düzeldi felan yeni nesil geldi müşteri hizmetleri zaten hızlı problem yok
Evet, ben de Kablonet'in müşteri hizmetlerini beğeniyorum. TV paketini kullanmadığım için ve akşam hızının çeyreğe düşmesinden dolayı, ayrıca upload hızının daha yüksek olması sebebiyle Türknet'i düşünmüştüm. Ancak bir araştırma yaptıktan sonra aşırı fazla şikayet olduğunu öğrendim. Bu nedenle, TV paketini iptal edip 100'e 20'lik pakete geçmeye karar verdim. Ayrıca taahhüt konusunda da Kablonet daha avantajlı hayırlısı olsun bakalım.

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Kablonet kullanıyorum. 100’e 5’lik paket kullanıyorum ama akşam 8-12 arası 25’e 5’e düşüyor. Bunu bize abone olduktan 1 hafta sonra söylediler kendileri neyse. Mart'ta sözleşmemiz bitiyor. Şu anki 100’e 5 paketi için TV falan da var ama onları kullanmıyorum, yani onlar pekte önemli değil. 430 TL fiyat verdi. Türknet’e geçmeyi düşünüyorum. Şu an sitesine erişim sorunu yaşıyorum ama en son 400 TL’ye 100’e 20 veriyordu altyapım destekliyordu. Sizce Türknet’e geçersem pişman olur muyum? Müşteri hizmetleri ve servis ekibi hakkında çok şikayet var. Kullananlar yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar.
4 Aydır TürkNet 1000 MBPS kullanıyorum şuana kadar 1 2 kere sorun yaşadım müşteri hizmetlerini aradım hızlıca yardımcı oldular gönül rahatlığıyla geçebilirsiniz dilerseniz davet kodumu sizinle paylaşabilirim hem siz hem ben 6 ay boyunca 66 TL indirimli kullanabiliriz.

Gloxy

80+ Bronze
4 Aydır TürkNet 1000 MBPS kullanıyorum şuana kadar 1 2 kere sorun yaşadım müşteri hizmetlerini aradım hızlıca yardımcı oldular gönül rahatlığıyla geçebilirsiniz dilerseniz davet kodumu sizinle paylaşabilirim hem siz hem ben 6 ay boyunca 66 TL indirimli kullanabiliriz.
Teşekkür ederim hocam kablonetten devam etmeye karar verdim altyapım zaten max 100 destekliyor 1000lik olsa türknet düşünürdüm tabii

Top Bottom