Neler Yeni

Kablosuz Klavye Önerisi

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Bütçe
4000
Beyler 6 ay önce Steelseries apex 3 tkl aldım kablolu olması,membran olması sorun yaşatıyor yeni bir kablosuz klavye istiyorum
İstediğim özellikler;
• %80 Olması.
• Rgb Efektlerinin Fazla Olması Kısaca Görsel Olarak İyi olması.
• Kullanim Süresinin İyi Olması
• Blue Switch Olması.
• Oyun İçin Alıyorum
Bütçem 2500/4000 Tl Arası Yardımcı olursanız sevinirim Ayrıca eski klavyeye talip varsa yazabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler 6 ay önce Steelseries apex 3 tkl aldım kablolu olması,membran olması sorun yaşatıyor yeni bir kablosuz klavye istiyorum
İstediğim özellikler;
• %80 Olması.
• Blue Switch Olması.
• Oyun İçin Alıyorum
Bütçem 2500/4000 Tl Arası Yardımcı olursanız sevinirim Ayrıca eski klavyeye talip varsa yazabilir.
Siyah olursa sevinirim ☺️

rmco3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
mahmunadam
İstediğim özellikler;
• %80 Olması.
• Blue Switch Olması.
• Oyun İçin Alıyorum

Buna baka bilirsiniz galiba sadece rgb yok

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Muhammed emin efe
İstediğim özellikler;
• %80 Olması.
• Blue Switch Olması.
• Oyun İçin Alıyorum

Ak820 pro. Daha önce sattığım kimseden eksi bir dönüş almadım. Aksine bu fiyata bu klavye çok iyi diye geri dönüş aldım. Tft ekran, 4000mah batarya, triple fonksiyon bağlantı, ses yalıtımı, pre-lube switchler gayet işini görür.

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hocam gamepower eskiden kullaniyordum cok sevmiyorum kalitelisini ayrıca butcemin altında kalıyor

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ak820 pro. Daha önce sattığım kimseden eksi bir dönüş almadım. Aksine bu fiyata bu klavye çok iyi diye geri dönüş aldım. Tft ekran, 4000mah batarya, triple fonksiyon bağlantı, ses yalıtımı, pre-lube switchler gayet işini görür.
Hocam aşırı güzel görünüyor fiyatta tam tadında ne dersiniz Alınır mı? sizce? O led ekran çok istediğim bir şey

Hocam gamepower eskiden kullaniyordum cok sevmiyorum kalitelisini ayrıca butcemin altında kalıyor
Bide farklı renkleri varmı yada tuşları degistirebilirmitim

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
ahmet burak kara
Gecikme konusu teknik olarak doğru. Ancak rekabetçi oyunlarda bile manasız bir durum çünkü türkiyede pingler aşırı yüksek.adam almanyadan 8 ms gecikme ile bağlanırken ben 50 ms ile bağlanıyorum. adam ofis ekipmanlarıyla bile benden önce tepki verebilir. boşa kasmaya gerek yok gibi geliyor bana.

yoksa farem 0,2 ms tepki süresine sahip. zerre fark yaratamaz bu nedenden dolayı. kepaze durumdayız, farzı geçip sünnete takılıyoruz.

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Gecikme konusu teknik olarak doğru. Ancak rekabetçi oyunlarda bile manasız bir durum çünkü türkiyede pingler aşırı yüksek.adam almanyadan 8 ms gecikme ile bağlanırken ben 50 ms ile bağlanıyorum. adam ofis ekipmanlarıyla bile benden önce tepki verebilir. boşa kasmaya gerek yok gibi geliyor bana.

yoksa farem 0,2 ms tepki süresine sahip. zerre fark yaratamaz bu nedenden dolayı. kepaze durumdayız, farzı geçip sünnete takılıyoruz.
Hocam ben alt yapı sayesinde evde kimse yokken 2 ms ile oynuyorum ev doluyken 8

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,425
İsim
Mehmet Aslan
İstediğim özellikler;
• %80 Olması.
• Blue Switch Olması.
• Oyun İçin Alıyorum

Ajazz AK992 siyah kasa brown switch veya Ajazz AK820 pro , hangisini beğeniyorsan onu al ikisi de çok iyi klavyeler.

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Doğukan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,378