Neler Yeni

kablosuz klavyemde delay var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Talha
yeni aldığım redragon k530 model klavyemde delay var bu klavyeyle alakalı bi sorun mudur? yani ürünle alakalı mıdır sonuçta gaming bi klavye redragon gibi bi markanın ürünü böyle olabilir mi? ikincisi usb portlarımla alakalı bi sorun olabilir mi? klavyeyi kablosunu takıp oynamayı henüz denemedim ama kullanan varsa herkeste böyle bir durum var mı yardımcı olur musunuz? veya ben mi yanlış anlıyorum test edebileceğim bi yer var mı latency testlerde ortalama kaç ms çıkması lazım? https://www.technopat.net/sosyal/konu/ryzen-sistemde-mouse-ve-klavyede-lag-sorunu.686447/ ek olarak böyle bişey gördüm ama pek anlayamadım bunu açıklar mısınız eğer sorunumu çözecekse?

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Ömer
usb 2.0a takılıysa 3.0a hatta direkt anakarta tak dongle'ı bi de öyle dene.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Talha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
usb 2.0a takılıysa 3.0a hatta direkt anakarta tak dongle'ı bi de öyle dene.
anakarttaydı kasanın arkasında kaldığı için acaba sinyalden mi oluyo diye kasaya taktım öne yine aynı 2.0dandır belki diyerek 3.0a taktım ama yine aynı

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Ömer
anakarttaydı kasanın arkasında kaldığı için acaba sinyalden mi oluyo diye kasaya taktım öne yine aynı 2.0dandır belki diyerek 3.0a taktım ama yine aynı
FN2+ESC resetlemeyi denesene bir. klavyenin yorumlarına baktım öyle bir gecikme sorunuyla alakalı yorum da göremedim. olmadı başka pc'de falan deneyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Talha
FN2+ESC resetlemeyi denesene bir. klavyenin yorumlarına baktım öyle bir gecikme sorunuyla alakalı yorum da göremedim. olmadı başka pc'de falan deneyebilirsin.
reset komutunu okumuştum ama attı mı atmadı mı anlamıyorum bile ışıkların falan gitmesi gerekiyo mu. şöyle bişey gördüm ben sadece ama driverda sadece renk ayarı var driverda
Mesaj otomatik birleştirildi:

yeni aldığım redragon k530 model klavyemde delay var bu klavyeyle alakalı bi sorun mudur? yani ürünle alakalı mıdır sonuçta gaming bi klavye redragon gibi bi markanın ürünü böyle olabilir mi? ikincisi usb portlarımla alakalı bi sorun olabilir mi? klavyeyi kablosunu takıp oynamayı henüz denemedim ama kullanan varsa herkeste böyle bir durum var mı yardımcı olur musunuz? veya ben mi yanlış anlıyorum test edebileceğim bi yer var mı latency testlerde ortalama kaç ms çıkması lazım? https://www.technopat.net/sosyal/konu/ryzen-sistemde-mouse-ve-klavyede-lag-sorunu.686447/ ek olarak böyle bişey gördüm ama pek anlayamadım bunu açıklar mısınız eğer sorunumu çözecekse?
fire storm g918 klavyeden geçtim kablolu klavyeden geçtiğim için normal bi delayı fazla olarak algılıyo olabilir miyim? ama abartısız 1 2 saniye geç işlediği oluyor tuşların ya da basıp çekiyorum ama sanki uzun basıyorumuşum gibi mesela cs2 de s ye bastığımda elimi çekmeme rağmen geri yürümeye devam ediyor böyle şimdi yaptığım gibi bişeyler yazıyorum elimi çekmeme rağmen elim havadayken harfi iki defa yazıyor backspace basıyorum bastığımdan fazla siliyor ya da 3 4 saniye geç siliyor

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,567
İsim
oğuzhan ege
kasanın arkasına takıyorsan normal ama ön tarafına taktığın halde bunu yapıyorsa sorun vardır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Talha
farklı pc'de denedin mi?
reset attım sanırım klavye 20 30 saniye yazmadı fn2 esc yaptıktan sonra geri geldi ve delay azaldı gibi hissediyorum şu anlık. başka pcde henüz denemedim ama bu usb portlarda çok şey kullandım hiç böyle bişey yaşamadım

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Ömer
reset attım sanırım klavye 20 30 saniye yazmadı fn2 esc yaptıktan sonra geri geldi ve delay azaldı gibi hissediyorum şu anlık. başka pcde henüz denemedim ama bu usb portlarda çok şey kullandım hiç böyle bişey yaşamadım
resetle azalmıştır bazen olabiliyor öyle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Talha
resetle azalmıştır bazen olabiliyor öyle.
anladım bozuk ürün olma ihtimali falan var mı iade hakkımın süresi doldu garantiye göndermeli miyim caps bastığımda caps ışığı belirgin olarak çok geç yanıyor böyle örnek çok belli bi delay var yani

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Ömer
anladım bozuk ürün olma ihtimali falan var mı iade hakkımın süresi doldu garantiye göndermeli miyim caps bastığımda caps ışığı belirgin olarak çok geç yanıyor böyle örnek çok belli bi delay var yani
ürünü türkiye'den aldıysan yedek klavyen de varsa garanti şansını deneyebilirsin ama göndermeden garanti için yazılanları oku boşuna göndermiş olma.

Top Bottom