Neler Yeni

kablosuz kulak içi kulaklık

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,700
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Bütçe
2023
bütçe önemli değil ne kadar alınabilir o kadar iyi. ses kalitesi normal olsa yeter önemli olan pil ömrü, kulakta rahat durması vs. önceki kulaklığım T13 idi cebime koysam bağlantı kopma sorunları falan oluyordu rahat da değildi kulağımın yapısı değişti kutusu da 0 sürtünme olduğundan oradan oraya uçuyordu. ses kalitesi iyi sayılırdı ama pcye bağlaınca kopma sorunu falan çok oluyordu kulağımdan da düşüyordu.

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,067
İsim
Oozdmrsm
HayLou t15 di galiba onu kullanıyorum. Icinde powerbank i var ayrıca telefonu odada bırakıp mutfağa gidiyorum (yaklasik 20 metrelik mesafe) çok nadir ses bozulması yasıyorum.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: cici

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,700
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
T20 alınır mı fikri olan?
Mesaj otomatik birleştirildi:

T20 alınır mı fikri olan?
T13 de iyi sayılırdı ama uçtu kulaklık farklı ürün alasım var özellikle kulağı daha az rahatsız edecek ve çıkmayacak tam oturcak bişi

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren Çavdar
HayLou t15 di galiba onu kullanıyorum. Icinde powerbank i var ayrıca telefonu odada bırakıp mutfağa gidiyorum (yaklasik 20 metrelik mesafe) çok nadir ses bozulması yasıyorum.
Hocam benim kulaklıkta iç kısmındaki siyah plastikler çıktı düştü sıkıntı olur mu? Bu arada bende öneriyorum t15'i gayet iyi kulaklık işimi görüyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: cici
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,685
Üyeler
141,029
Son üye
Hammerklavier
Top Bottom