Neler Yeni

Çözüldü✓ kablosuz kulaklık önerisi

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
wd40 sorunu çözüyormuş onu bende gördüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

cloud 2 ile kıyaslamalarına baktım razer yenilik ve teknolojik açıdan önde ama cloud 2 kullanmadığım için bilmiyorum ne kadar etki olur.
Razer derken hangisi bro ben steelseries arctis 7+ düşünüyorum

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emirhan Batmaz
Ben özellikle beyaz istiyorum brom
Ben de beyaz istiyordum ayrıca arctis7+ modeli hem görünüş olarak hem de siyahın ve beyazın birleşimi çok hoşuma gidiyor bu akşam amazondan siparişini verdim inşallah sıkıntısız gelir ayrıca satıcıya ulaştım şarjı bittiği esnada kabloyu takıp devam edilebilir olabiliyormuş hani senin için böyle bir soru varsa bildirmek istedim ben bu konu hakkında emin değildim satıcıya sorup emin oldum

Battik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Batuhan BODUR
Instagram
instagram.com/battik
bende barracudanın 2023 versiyonunu düşünüyorum. alıcam gibi bu hafta bakalım.

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Ben de beyaz istiyordum ayrıca arctis7+ modeli hem görünüş olarak hem de siyahın ve beyazın birleşimi çok hoşuma gidiyor bu akşam amazondan siparişini verdim inşallah sıkıntısız gelir ayrıca satıcıya ulaştım şarjı bittiği esnada kabloyu takıp devam edilebilir olabiliyormuş hani senin için böyle bir soru varsa bildirmek istedim ben bu konu hakkında emin değildim satıcıya sorup emin oldum
Ben büyük ihtimal 3k ya arkadaşımdan alacağım 3 4 aylık cihaz zaten kendisi de çok kullanmadı

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emirhan Batmaz
Ben büyük ihtimal 3k ya arkadaşımdan alacağım 3 4 aylık cihaz zaten kendisi de çok kullanmadı
O zaman cok sorun çıkmaz kullanırken şarjı biterse kablosunun takıp devam ediliyormuş forumda bir kaç arkadaş kullanılmıyor falan diyordu bende o yüzden satıcıya yazdım seni de bilgilendirmek istedim

Şimdiden hayırlı olsun 😃

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
O zaman cok sorun çıkmaz kullanırken şarjı biterse kablosunun takıp devam ediliyormuş forumda bir kaç arkadaş kullanılmıyor falan diyordu bende o yüzden satıcıya yazdım seni de bilgilendirmek istedim

Şimdiden hayırlı olsun 😃
Teşekkür ederim bu cloud2 kaça sayabilirim peki

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Cloud 2 sıfırı 2600 gibi bir fiyatı internette 2. Eli 1500 2000 yani bu fiyatlardan satabilirsin
Bende öyle düşündüm 1750 koyacağım pazarlikla biraz daha düşerim gibi teşekkür ederim dostum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,950
Üyeler
156,408
Son üye
dgkng.dev
Top Bottom