Neler Yeni

Kablosuz kulaklık önerisi

Yusufer43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Erbaş
Selamlar dostlarım, öncellikle herkese mutlu huzurlu ve güzel seneler diliyorum. Konumuzu gelirsem, kulakiçi kablosuz kulaklık arıyorum. Müzik dinlemek ve telefonda konuşmak amacıyla alacağım. Şarjı minimum 6-7 saat gitmeli. Bütçem 1600₺ ancak çok daha iyi bir seçenek varsa 2000'i zorlayabilirim. Herkese teşekkür ediyorum...

• Beğen
Reaksiyonlar: ramo

Yusufer43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Erbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önerisi olan yok mu hocam?

oliveforge99

80+ Silver

Yusufer43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Erbaş
Kulakiçi demiştim ama hocam ayrıca Anker Q30 var bende 🙂

pallass

80+
Anker r50i aldim dipses sorunu var tavsiye etmiyorum. Ayni sorun jabra kullananlarda da olabiliyor. Huawei 5i ya da samsung buds 2ye bakınız. Ayriyeten q30 nasil memnun musunuz

Yusufer43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Erbaş
@pallass geç cevap verdiğim için kusuruma bakmayın hocam. Q30 bence yüksek ve kaliteli ses vermeyi başarıyor. Bass ve tizlerden pek anlamadığım için yorum yapamıyorum. Şarj konusunda da bir sorun yaşamadım, aktif gürültü engelleme açık günde 5 saat kullandığımda birkaç gün rahatlıkla gidiyor. Gürültü engelleme kapatsam haftayı bulur. Gecikme ve kopma sorunu da hiç yaşamadım, bazen bilgisayardan kalkıp yaklaşık 15 metre ötedeki mutfağa gidip yiyecek bir şeyler alıyorum bağlantı kopmuyor ve müzik çalmaya devam ediyor. Genel olarak bence güzel yani tavsiye ederim.

Top Bottom