Neler Yeni

Kablosuz kulaklık önerisi

bysemo22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Şems
Merhabalar arkadaşlar, ben hem yks çalışıyorum ve video vs izliyorum baya müzikte dinliyorum aslında belki kendi kanalımda yayın açabilirim pomodoro gibi onun için bir kulaklık lazım elimde kulakiçi var kulaküstü lazım bana hem iphone 12 ile hemde laptop da kullanıcam sıkıntı çıkarmaması çok iyi olur çünkü bazen manuel bağlanmam beni yoruyor. Bütçem 1.500 ama derseniz bu bütçede yok az daha arttırabilirim yani bu seviyeye yakın bir kulaklık öneriniz varmı ? Bu arada terleme yapmaması çok önemli. @ByDolph yardım edermisin?

Son düzenleme:

Berat Gazi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Berat Gazi Yurtseven
bu model fp arkadaşım kullanıyor gayet memnun terleme sorunu içinde eğer bulabilirsen kumaş kaplı ped alabilirsin marka model yazınca çıkıyor

bysemo22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Şems
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu model fp arkadaşım kullanıyor gayet memnun terleme sorunu içinde eğer bulabilirsen kumaş kaplı ped alabilirsin marka model yazınca çıkıyor
o model değil de Q21 nc beğendim fakat terleme yapıyor bu çok kötü benim için buralar baya sıcak olduğu için terletme yapmayacak bişey lazım varmı önerin bütçe arttırırım sıkıntı yok?

Berat Gazi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Berat Gazi Yurtseven
o model değil de Q21 nc beğendim fakat terleme yapıyor bu çok kötü benim için buralar baya sıcak olduğu için terletme yapmayacak bişey lazım varmı önerin bütçe arttırırım sıkıntı yok?
Ya kumaş ped ile alsan da kulak üstü kulaklıkda terleme kaçınılmaz oluyor maalesef

Berat Gazi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Berat Gazi Yurtseven
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,215