Neler Yeni

Yardım Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Öneri (Maks 1500 Civarı)

Araz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Atahan
Genelde FPS tarzı oyun oynuyorum (Valorant, CS) bu nedenle rahatça ses kasılan ve bilgisayar başında fazla vakit geçirdiğim için başımı ağrıtmayacak, rahat kulaklık arıyorum. Maksimum bütçe 1500 civarı kablosuz olması rahatlık açısından daha iyi, benim aklımda şuan HyperX Cloud 2 Wireless var ama oda kulağı çok terletiyormuş bu nedenle kararsız kaldım.

Aoruss

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,891
İsim
Kagan

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge
Mesaj otomatik birleştirildi:

void elite wireless te dip ses sorunu var diye biliyorum

Araz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Atahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Corsair Void de cızırtı olabiliyormuş ve bu kulaklığın mikrofonu pek hoşuma gitmiyor.
Bu kulaklığa pek bakmadım ama bütçeyi biraz aşıyor.

void elite wireless te dip ses sorunu var diye biliyorum
Benim aklımda da şuan HyperX Cloud 2 Wireless var, Cloud 2 zaten yılların oyuncu kulaklığı bu onun kablosuz hali ama saatlerce oyun oynuyorum ve kulak pedleri deri olduğu için fazla terletiyormuş bu sorun olur mu bilemedim.

Son düzenleme:

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge
Corsair Void de cızırtı olabiliyormuş ve bu kulaklığın mikrofonu pek hoşuma gitmiyor.

Bu kulaklığa pek bakmadım ama bütçeyi biraz aşıyor.

Benim aklımda da şuan HyperX Cloud 2 Wireless var, Cloud 2 zaten yılların oyuncu kulaklığı bu onun kablosuz hali ama saatlerce oyun oynuyorum ve kulak pedleri deri olduğu için fazla terletiyormuş bu sorun olur mu bilemedim.
alabiliyorsan virtuoso al çok iyi bir şey ama bütçen yetmiyor cloud 2 wireless al kullanırken anlamazsın zaten

Top Bottom