Neler Yeni

Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Hangisi fiyat/performans kulaklıktır?

• Oy kullanan toplam üye
    18

HYÇ35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
HYÇ
Herkese merhaba. Blackshark v2x model kulaklık kullanıyorum. Kablosuz kulaklığa geçmek istiyorum ve birkaç kulaklık buldum bütçeme uyabileceğini düşündüğüm. Aşağıya modelleri bırakıyorum. Sizce en uygun fiyat/performans ürün hangisi olur? Bütçeyi 2000-3500 şeklinde söyleyebilirim. Kullanım amacım oyun-müzik-discord diyebilirim. Özellikle kumaş ped olursa çok daha iyi olur. Şimdiden fikir ve yorumlar için teşekkür ederim

SteelSeries Arctis 1 Wireless​

SteelSeries Arctis Nova 4X​

SteelSeries Arctis 7X+ Xbox​

Logitech G733​

Razer Barracuda X​

Logitech G435 Lightspeed​

Logitech G535 Lightspeed​

ASUS ROG STRIX Go​

VSArolann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emre Akgün
kablosuz , 50mm sürücülü bir kulaklık iyi olucaktır
ben blackshark v2 pro kullanıyorum piyasadaki en iyi kulaklıktır

HYÇ35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
HYÇ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kablosuz , 50mm sürücülü bir kulaklık iyi olucaktır
ben blackshark v2 pro kullanıyorum piyasadaki en iyi kulaklıktır
Onun fiyatı biraz yüksekmiş hocam. Bende de v2x modeli var, konfor ve mikrofon konusunda memnunum ama rekabetçi oyunlarda biraz kötü ve kablo kullanmak istemiyorum

VSArolann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emre Akgün
Onun fiyatı biraz yüksekmiş hocam. Bende de v2x modeli var, konfor ve mikrofon konusunda memnunum ama rekabetçi oyunlarda biraz kötü ve kablo kullanmak istemiyorum
keşke onun x modeli değilde düz v2 sini alsaydın o profesyöneldir kablosuza geçmek istersende logi ler çok iyi g733 vb.

HYÇ35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
HYÇ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
keşke onun x modeli değilde düz v2 sini alsaydın o profesyöneldir kablosuza geçmek istersende logi ler çok iyi g733 vb.
Ben alırken çok fark vardı aralarında açıkçası kablolu kulaklığa o kadar vermek de istemedim. G733 için çoğu kullanan sponsorlu kullanıyor, pek iyi değil diyenleri gördüm biraz çekindim açıkçası.

VSArolann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emre Akgün
Ben alırken çok fark vardı aralarında açıkçası kablolu kulaklığa o kadar vermek de istemedim. G733 için çoğu kullanan sponsorlu kullanıyor, pek iyi değil diyenleri gördüm biraz çekindim açıkçası.
steelseries dicem ben yazılımından ilallah ettiğim için pek yanaşmıyorum onun dışında hyperx cloud 2 wirelless var onuda deneyimlemedim

VSArolann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emre Akgün
Yazılım sıkıntısı ne hocam o markanın?
ya söyle kendi sosyal ağı var klip alıyor kendi kendine bunları kaydediyor donanımlarada yansıyor mesela klavye steelseriesse örneğin cs de klavye renkleri 2 ye bölünüyor biri t biri ct ( rgb anlamında bölünüyor ) gibi ve türkçe olmamasıda bir eksi çünkü çok şey yazıyo boş.
razer synapse en iyi yazılım gerçekten bir nimet

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,143
Üyeler
147,482
Son üye
arthurmorgan1523
Top Bottom