Neler Yeni

Kac GB ram almam gerek

Akiran

80+ Silver
Sıfırı kaç TL
Fansız:

Fanlı:

Dediğim gibi sıfır olması zorunlu ise öneriyorum, ikinci elden daha iyi bir ekran kartı alırsınız.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Enes gezdirici
Fansız:

Fanlı:

Dediğim gibi sıfır olması zorunlu ise öneriyorum, ikinci elden daha iyi bir ekran kartı alırsınız.
Reis fanlı alırım ama benim ram DDR3 yani nasıl olcak ekran kartı ddr5 diyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Enes gezdirici
Buradan sorabilirsiniz.
İlk başta PC im bütün özelliklerini yazdım isterseniz dahada ayrıntılı yazarım 4 GB ram alcam bu hafta ve elimde ram aldıktan sonra 1000 TL kalıyor ekran kartımı alsam yoksa işlemcimi ve ne alayım PC me hangisi uyar yardımcı olursanız çok sevinirim

Akiran

80+ Silver
İlk başta PC im bütün özelliklerini yazdım isterseniz dahada ayrıntılı yazarım 4 GB ram alcam bu hafta ve elimde ram aldıktan sonra 1000 TL kalıyor ekran kartımı alsam yoksa işlemcimi ve ne alayım PC me hangisi uyar yardımcı olursanız çok sevinirim
RAM ve ekran kartı yükseltmesi yeterli olacaktır. H61 anakartlar sadece 2. ve 3.nesil Intel işlemcileri destekliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Enes gezdirici
RAM ve ekran kartı yükseltmesi yeterli olacaktır. H61 anakartlar sadece 2. ve 3.nesil Intel işlemcileri destekliyor.
Ram marka öneriniz varmı acaba zaten ekran kartı gt1030 alacağımda ram benim mhz1333 olması lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,157
Üyeler
152,195
Son üye
H25SERVER
Top Bottom