Neler Yeni

Yardım Kafa üstü kulaklık önerilerini bekliyorum

TAlperen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Alperen
Bütçe
5000
5000 6000 arası hem oyun oynarken üzmeyecek (1.öncelik) hemde dışarda kullanabileceğim kanlosuz kulaklık arıyorum önerilerinize açığım

RuthlV5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Mert Kirazlı
Fırsat: SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless Multi-Platform Gaming ve Mobil Kulaklık, Nova Akustik Sistemi 2,4 GHz ve Eş Zamanlı Bluetooth, USB C, Gen2 Clearcast Mikrofon, Kablosuz https://amzn.eu/d/4HScG0s

TAlperen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ByDolph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yunus Kocabay
Anker soundcore space q45 gürültü engellemesi efsane. (Arkadaşım oyunda çok bir problem yaratmadığını söyledi (gecikme bakımından)).

TAlperen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anker soundcore space q45 gürültü engellemesi efsane. (Arkadaşım oyunda çok bir problem yaratmadığını söyledi (gecikme bakımından)).
Bu aklıma yatmadı hocam başka öneriniz var mı

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
kesinlikle hem evde hem dışarıda oyun ve müzik kullanıcaksan razer barracuda x tam sana göre https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_razer-barracuda-x-bluetooth-kulak-üstü-kulaklık-siyah-1222986.html?utm_source=akakce psm&utm_medium=psm-other psm&utm_campaign=rt_pricecomp_na_na_na_standart-feed&v=1.10.2 ister kablolu kullan ister kablosuz wireless dongle ile istersen bluetoothla kullan 50 saat pil ömrü var mikrofonu çok iyidir kesinlikle sana hitap eden bir kulaklık olduğunu düşünüyorum çünkü açıklamayı okur okumaz aklıma gelen tek cihaz bu diğer söylenen arctis 7 dir nova 7 dir bunları dışarıda kullanırsında tasarım olarak hoş durmazlar gaming kulaklık gibi gözüktükleri için pil olarakta daha iyi onlara göre ve mobil de uygulamasıda var razerın ama steelseriesin yok bunlar aklında bulunsun ekstra şunu söyliyim dışarıda mikrofonunu kullanamazsın uzun bir mikrofonu olduğundan o yüzden barracuda pro yu tercih edebilirsin biraz daha bütçeni arttırırsan ama barracuda x kadar iyi değil mikrofonu dahili bir mikrofon var prosunda çünkü x harici olarak çok daha iyi performans veriyor mikrofonda

Top Bottom