Neler Yeni

Kafa üstü kulaklık önerisi

oflee61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan Akyazıcı
Arkadaşlar önceden anker q30 kullanıyodum kafama rahat oluyodu ama çok terletiyodu. Sonra samsung buds fe vardı ama kulakiçi kulaklık kullandığım için artık baş ağrısı yapıyor. Jbl 520bt lere falan baktım onların ses kalitesi ve rahatlığı nasıl kulaklığı çok kullandığım için rahat bir kulaklık arıyorum. Fiyat olarak maks 1200 bütçem var öneriniz nedir

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ömer Doğan
Arkadaşlar önceden anker q30 kullanıyodum kafama rahat oluyodu ama çok terletiyodu. Sonra samsung buds fe vardı ama kulakiçi kulaklık kullandığım için artık baş ağrısı yapıyor. Jbl 520bt lere falan baktım onların ses kalitesi ve rahatlığı nasıl kulaklığı çok kullandığım için rahat bir kulaklık arıyorum. Fiyat olarak maks 1200 bütçem var öneriniz nedir
520 bt baya ağır ben 570bt kullanıyorum bayadır gayet memnunum

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ömer Doğan
Arada ne fark var ve terletiyor mu? Bir de kafa sıkıyor mu kulaklık takıyorum
Yazın tüm kulaklıklar terletir. Benim kafam büyük olmasına rağmen sıkmadı yani saçımda var baya. Ağırlıkları farklı bir de bluetooth sürümleri ve bataryaları. Onun dışında fark yok pek. 520 bataryası 570'e göre çok daha iyi.

oflee61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan Akyazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tabi terletir ama anker q30 kadar terletmez heralde her yeri deriydi. Bir de ses kalitesi olarak pek fark var mı
Yazın tüm kulaklıklar terletir. Benim kafam büyük olmasına rağmen sıkmadı yani saçımda var baya. Ağırlıkları farklı bir de bluetooth sürümleri ve bataryaları. Onun dışında fark yok pek. 520 bataryası 570'e göre çok daha iyi.

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ömer Doğan
Elinizdeki kulaklığı neden değiştiriyorsunuz?

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Q45 3600 lira ama ped kalitesi , ses kalitesi olarak çok daha iyi q30 modeline göre tek eksisi Q30 kadar güçlü basları yok, bende elimdeki beats solo proyu elden çıkarırsam direk alıcam yolda kullanmalik anc hifi ses falan derken bide us de 150 dolar tr de 3500 lira olunca q45 Goattır

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ömer Doğan

Arabasevdalısı

80+ Bronze
kulaklığı çok kullandığım için kulak ağrısı yapıyor zaten kulağımda biraz hastalık olduğu için daha fazla ağrı çekiyorum
Q30 a q45 pedi uyuyor zorlarsan diye biliyorum ama zaten kulak rahatsızlığı olan bir adamın bsss kulaklıklığı kullanmasını önermem bas istiyorsan Max beatsin püre bass fln alabilirsin onlarda 8-15 kağıt arası değmez kulak içi asla alma kulak dışı öneriyi tam sana uygun direk atıyorum bütçenin bir tık dışı ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

kulaklığı çok kullandığım için kulak ağrısı yapıyor zaten kulağımda biraz hastalık olduğu için daha fazla ağrı çekiyorum
T 700bt önerecektim oda geçen hafta 1349 di 2599 a çıkmış 4 yıllık orta segment bir model ama kulak pedleri aşırı iyiydi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Piyasada çakması çok var t700bt nın orijinali ile farkı orijinalinin dolgun kulaklıktan taşan gibi görünen kulak pedleri var ve aşırı rahatlar tek sorunu terlemeydi bir tık ama solo prodan bile rahattı nerdeyse

Son düzenleme:
Top Bottom