Neler Yeni

KAFEİN ORANI YÜKSEK KAHVE

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Atakan AKTAŞ
Spordan önce içmek için alıcam araştırmalarıma göre en yüksek kafeine sahip olan kahve filtre kahve hangi marka önerirsiniz (boykot ürünü olmasın lütfen)

xTURANN

80+ Silver
Boykot mantığına girersen ürün az bulursun. Boş bi mantık ama saygı duyarım.

Spordan önce içmek için kahve şart değil ki ? Kafeini uyku amaçlı falan tüketirsin. Seni dinç tutsun diye. Bunun yerine sade soda falan içsen olur.
Uykun düzende olduğu sürece, çalışırken full focus olabilirsin.

Ekşi sözlükten araştırıp bulabilirsin. ( Kaynak )

eneskaya6

80+ Silver
Kahve çekirdeği yiyebilirsin seviyorsan

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Atakan AKTAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boykot mantığına girersen ürün az bulursun. Boş bi mantık ama saygı duyarım.

Spordan önce içmek için kahve şart değil ki ? Kafeini uyku amaçlı falan tüketirsin. Seni dinç tutsun diye. Bunun yerine sade soda falan içsen olur.
Uykun düzende olduğu sürece, çalışırken full focus olabilirsin.

Ekşi sözlükten araştırıp bulabilirsin. ( Kaynak )
Boş değil hocam bunların dini imanı para coca cola babasının hayrına mı colaların üstüne bulgur asmaya başladım Pepsi 1 tane fiyatına 4 tane kutu satıyor bunları bizi sevdiklerinden mi yapıyor yoksa kaybetmeye başladıklarını gördüklerinden mi düşünmek gerek boş iş değil.

Spordan önce içememim sebebleri ise kafeinin tükenmeyi geciktirmesi, daha iyi odaklanmayı sağlayıp beynin kaslarla daha iyi bağlantı kurmasını sağlıyor aynı zamanda yağ yakımı ve vücuttan su atmında büyük öneme haiz. Sodayı da kafeinle beraber tüketiyorum hocam

Öneri için teşekkür ederim evet Tchibo dan gayet olumlu dönüşler olmuş ama dediğim gibi boykots giriyor sahipleri yahudi taft markasına bakacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kahve çekirdeği yiyebilirsin seviyorsan
İlk defa duyuyorum nasıl yicem hocam çiğ çiğ

Ukhai

80+ Bronze

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Görkem çetinkaya
Boş değil hocam bunların dini imanı para coca cola babasının hayrına mı colaların üstüne bulgur asmaya başladım Pepsi 1 tane fiyatına 4 tane kutu satıyor bunları bizi sevdiklerinden mi yapıyor yoksa kaybetmeye başladıklarını gördüklerinden mi düşünmek gerek boş iş değil.

Spordan önce içememim sebebleri ise kafeinin tükenmeyi geciktirmesi, daha iyi odaklanmayı sağlayıp beynin kaslarla daha iyi bağlantı kurmasını sağlıyor aynı zamanda yağ yakımı ve vücuttan su atmında büyük öneme haiz. Sodayı da kafeinle beraber tüketiyorum hocam

Öneri için teşekkür ederim evet Tchibo dan gayet olumlu dönüşler olmuş ama dediğim gibi boykots giriyor sahipleri yahudi taft markasına bakacağım.

Hocam o bulgur her zaman vardi bardak fln da veriyorlardi hatirlarsaniz ki . Kaybetmwye baslasalar bence fiyat azaltirlardi bizde fark ederdik

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,217
İsim
Taha Efe
Spordan önce içmek için alıcam araştırmalarıma göre en yüksek kafeine sahip olan kahve filtre kahve hangi marka önerirsiniz (boykot ürünü olmasın lütfen)
Taft Açık ara

Hocam bildigin yiyorsun telvesi geliyor sonra agızda ıslanarak kahve gibi oluyor ztn. Barista bir abim var ben direk yemeyi seviyorum diyordu :D

Son düzenleme:

.RBO.

80+ Silver
bunu alıp iki yıl kullandım ama kafeini kullanmayı bilirsen çok yüksek kafeine cidden gerek yok örneğin kafeini az alarak başlamalısın ki vücudun kafeine duyarsız hale gelmesin o yüzden başlangıçta normal kahve yeterli bir 3-4 ayda bir 2-3 hafta ara verirsen kafein drenci azalır ve tekrar 0 dan başlarsın ve yavaş yavaş artırırsın kahve değilde farklı bitkilerede bakabilirsin örnek vereyim demir dikeni tabi bu ürünleri kullanmadan önce doktora danış

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Atakan AKTAŞ
bütçen varsa bulabilirsen deathwish coffee
Çok pahalı hocam maalesef.

bütçen varsa bulabilirsen deathwish coffee
Çok pahalı hocam maalesef
bunu alıp iki yıl kullandım ama kafeini kullanmayı bilirsen çok yüksek kafeine cidden gerek yok örneğin kafeini az alarak başlamalısın ki vücudun kafeine duyarsız hale gelmesin o yüzden başlangıçta normal kahve yeterli bir 3-4 ayda bir 2-3 hafta ara verirsen kafein drenci azalır ve tekrar 0 dan başlarsın ve yavaş yavaş artırırsın kahve değilde farklı bitkilerede bakabilirsin örnek vereyim demir dikeni tabi bu ürünleri kullanmadan önce doktora danış
Şuan türk kahvesi içiyorum yavaş yavaş filtre arsyışına girdim yani istemedende olsa vücudu yavaş yavaş alıştırmış oldum zaten bu kahveyide değerlendiricem

Top Bottom