Neler Yeni

Kaliteli klavye önemli mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Halil
Apu sistem topladım. Monitör sipariş edildi. Concord marka ucuz klavye aldım. Tuş kendi kendine yazıyor, değişim yapıcam. İlla 1500-2000 TL kaliteye vermeye gerek varmı klavye & mouse için yoksa ucuz dandik klavye mouse'lar iş görür mü? Asgari alıyorum, klavye 2K, mouse 800 lira koyuyor. Dandik klavye mousela cs valo takılsam performans kaybı yaşanır mı? İnternet kafelerdeki klavye mouse ucuz ama oyunds sıkıntı yaşamıyorum. Belkide hiç kaliteli pahalı klavyeye el sürmediğimdendir. Tavsiyeniz nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Apu sistem topladım. Monitör sipariş edildi. Concord marka ucuz klavye aldım. Tuş kendi kendine yazıyor, değişim yapıcam. İlla 1500-2000 TL kaliteye vermeye gerek varmı klavye & mouse için yoksa ucuz dandik klavye mouse'lar iş görür mü? Asgari alıyorum, klavye 2K, mouse 800 lira koyuyor. Dandik klavye mousela cs valo takılsam performans kaybı yaşanır mı? İnternet kafelerdeki klavye mouse ucuz ama oyunds sıkıntı yaşamıyorum. Belkide hiç kaliteli pahalı klavyeye el sürmediğimdendir. Tavsiyeniz nedir?
https://forum.donanimarsivi.com/kon...ilim-ve-rgb-900-TL.850869/page-6#post-7866442 klavye

bu iki ürünü alsan yeterlidir 2kya geliyor toplam.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,569
İsim
Emre siyah
aşırı profesyonel bir oyuncu olmayı planlamıyorsanız çok büyük rakmlar harcamanıza gerek yok 4 yıldır 100 liralık klavye kullanıyorum bi sıkıntı görmedim

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan
Öncelikle ekipmanlar performansı etkilese de olay kişi de bitiyor. Ayrıca klavyeye 1.5-2 vermeye gerek yok. 700'e attığım klavyeyi alın. Bu fiyata oldukça kaliteli bir klavyedir. Mouse için de bu attığım güzeldir.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Öncelikle ekipmanlar performansı etkilese de olay kişi de bitiyor. Ayrıca klavyeye 1.5-2 vermeye gerek yok. 700'e attığım klavyeyi alın. Bu fiyata oldukça kaliteli bir klavyedir. Mouse için de bu attığım güzeldir.

reis bu tarz küçük türkçe ve noktalama işaretleri olan kablosuz klavye önerin var mı mekanik ve rgb li

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Beyler gamepower rampage everest tipi dandik uyduruk markalar değil dimi? O tipse bulaşmicam.

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan
hocam attığınız türkçe ve kablosuz değil
Türkçe keycapsli, kablosuz, kaliteli, f/p ürün bulmak zor. Bütçe çok yukarılara çıkar. Türkçe harfler çok sorun değil alılırsın. Kablosuz olarakta sabit kullanacaksan çok gerek yok kablosuz olmasına.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Türkçe keycapsli, kablosuz, kaliteli, f/p ürün bulmak zor. Bütçe çok yukarılara çıkar. Türkçe harfler çok sorun değil alılırsın. Kablosuz olarakta sabit kullanacaksan çok gerek yok kablosuz olmasına.
sağolun hocam
kablolarım çok daığınık minimuma indirmek istiyorum hazır klavyem bozukken alacağımda kablosuz olsun istiyorum
yalnız yazı da yazacağım bu türkçe olmaması beni çok etkiler mi siz alışabildiniz mi eliniz hızlı mı yazarken

Top Bottom