Neler Yeni

Kaliteli membran klavye önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
YKS
Bütçe
1000
Normalde mekanik klavye alacaktım. Hem uzun ömürlü oldukları için hem de oyun için daha elverişli olduğu için ama en az ses çıkartan swtichleri bile bana sesli geldi. Odam da tek yaşamıyorum kardeşim de rahatsız olur üstelik. O yüzden ben de madem mekanik klavye alamıyorum o zaman kaliteli bir membran klavye alırım dedim. Önerilerinizi bekliyorum.
Tüm tuşlarını ayrı ayrı atama olabilen rgb klavye olursa sevinirim. Çıkabilir bilek desteği olursa benim için daha iyi olur.
Bütçem ortalama 1000 Tl. Yakın zamanda bir çok sitede indirim olacak oralardan almayı düşünüyorum.
Klavye bir mekanik klavye kadar uzun ömürlü olması iyi olur benim için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
kuzey salgın
tüm tuşlara ayrı ayrı atama derken onu anlamadım, renk mi makro mu
apex 3 / apex3tkl
hyprex alloy core veya corsair k55 modellerine de bakabilirsin
sesi rahatsız etmez ise indirime girerse ornata chrome v2 olabilir
-
razer bazı membran modellerinde tuşlar siliniyor
logitech g213 kronik sıkıntılı klavye bunları önermem

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
YKS
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tüm tuşlara ayrı ayrı atama derken onu anlamadım, renk mi makro mu
apex 3 / apex3tkl
hyprex alloy core veya corsair k55 modellerine de bakabilirsin
sesi rahatsız etmez ise indirime girerse ornata chrome v2 olabilir
-
razer bazı membran modellerinde tuşlar siliniyor
logitech g213 kronik sıkıntılı klavye bunları önermem
Renk olarak atama.
Aslında hala menakik alma taraftarıyım ama şu sesi olmasa...

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
kuzey salgın

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul
Normalde mekanik klavye alacaktım. Hem uzun ömürlü oldukları için hem de oyun için daha elverişli olduğu için ama en az ses çıkartan swtichleri bile bana sesli geldi. Odam da tek yaşamıyorum kardeşim de rahatsız olur üstelik. O yüzden ben de madem mekanik klavye alamıyorum o zaman kaliteli bir membran klavye alırım dedim. Önerilerinizi bekliyorum.
Tüm tuşlarını ayrı ayrı atama olabilen rgb klavye olursa sevinirim. Çıkabilir bilek desteği olursa benim için daha iyi olur.
Bütçem ortalama 1000 TL. Yakın zamanda bir çok sitede indirim olacak oralardan almayı düşünüyorum.
k55 tavsiye ederim 1. sırada sonra apex ve hyperx e de bakabilirsin ben k55 kullandım gayet güzel bir klavye ama şimdi apex proya geçtim

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Bütçem ortalama 1000 TL. Yakın zamanda bir çok sitede indirim olacak oralardan almayı düşünüyorum.
CORSAIR K55 RGB PRO XT kullanıyorum tavsiye ederim. Aradığın özeliklerin hepsi var.

Top Bottom