Neler Yeni

Yardım Kaliteli nargile tütünü almak için site

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Dostlar selam, geçenlerde de böyle bir konu açmıştım 1 sene geçmiştir. Ama hala güvenilir bir site bulamadım. Bildiğiniz kaliteli lezzetli tütün satan bir site var mı bildiğiniz?

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Muhammed emin efe
Dostlar selam, geçenlerde de böyle bir konu açmıştım 1 sene geçmiştir. Ama hala güvenilir bir site bulamadım. Bildiğiniz kaliteli lezzetli tütün satan bir site var mı bildiğiniz?
Tütünler ülkeye kaçak sokulduğu için açılan siteler genelde sahte vs oluyor. Yani kalitesini asla bilemezsin. Sahte ürün yollada ruhun duymaz. Şerbetlerini çok iyi bilen biri fark edip sahte olduğunu anlar.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tütünler ülkeye kaçak sokulduğu için açılan siteler genelde sahte vs oluyor. Yani kalitesini asla bilemezsin. Sahte ürün yollada ruhun duymaz. Şerbetlerini çok iyi bilen biri fark edip sahte olduğunu anlar.
Hocam deneyimlemiş birilerinden öneri istiyorum o yüzden işte.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Muhammed emin efe
Hocam deneyimlemiş birilerinden öneri istiyorum o yüzden işte.
Kankam bi hafta kaliteli diğer hafta dandik tütün yollayabilirler bende bunu belirtiyorum. Adamlar zaten yasadışı iş yaptığı ve anonim takıldığı için sen bu adamları şikayet etsen vs umurlarında olmaz yani. Bunlar akraba her yakalanmada bir akrabalarını sokuyorlar bş kaç ay yatıp çıkıyorlar. :ROFLMAO::ROFLMAO:

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Kankam bi hafta kaliteli diğer hafta dandik tütün yollayabilirler bende bunu belirtiyorum. Adamlar zaten yasadışı iş yaptığı ve anonim takıldığı için sen bu adamları şikayet etsen vs umurlarında olmaz yani. Bunlar akraba her yakalanmada bir akrabalarını sokuyorlar bş kaç ay yatıp çıkıyorlar. :ROFLMAO::ROFLMAO:
Hocam bide tütün bozulma süreleri hakkında bilginiz var mı? evde 3 tane tütün var ama bayağı önce aldım ama buzdolabında bir kapta sakladım.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Muhammed emin efe
Hocam bide tütün bozulma süreleri hakkında bilginiz var mı? evde 3 tane tütün var ama bayağı önce aldım ama buzdolabında bir kapta sakladım.
Şerbet kıvamına bak. Renk atmışsa, değişik kokular geliyorsa, kapağı açık kaldıysa direkt at çöpe. Sen ne kadar tütün alacaksın ki?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Şerbet kıvamına bak. Renk atmışsa, değişik kokular geliyorsa, kapağı açık kaldıysa direkt at çöpe. Sen ne kadar tütün alacaksın ki?
Hocam lezzetinden emin olsam 500gr civarı almayı düşünüyorum, ama tütüncülerden ne alsam midemi kaldırmaya başladı. o yüzden güzel aroma ve tütün tavsiyesi arıyorum. bi arkadaşım bi site önerdi oradaki tütünlerde 2800TL vs diyor :D

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Muhammed emin efe
Hocam lezzetinden emin olsam 500gr civarı almayı düşünüyorum, ama tütüncülerden ne alsam midemi kaldırmaya başladı. o yüzden güzel aroma ve tütün tavsiyesi arıyorum. bi arkadaşım bi site önerdi oradaki tütünlerde 2800TL vs diyor :D
Markası ney önerdeiğinin al fakher mi, nakhla mi genelde bu ikisi gider. Ama herkes sevmeye bilir biraz ağır tatları.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Muhammed emin efe
al fahker hocam, sitede şunu söylemişti
Bunlar böyle satış yaptığına göre kesin ya para yediriyorlar ya da yürek yemişler. Bak bi altında ki site 1800 diğeri 2800 liraya satıyor uçuruma bak :ROFLMAO: . Kaçak geldikleri için kıymete binmiş tütünler baya fiyatları uçurmuşlar. Ama güzel bir şey istiyorsan hemen hemen bu paraları gözden çıkarman lazım.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Bunlar böyle satış yaptığına göre kesin ya para yediriyorlar ya da yürek yemişler. Bak bi altında ki site 1800 diğeri 2800 liraya satıyor uçuruma bak :ROFLMAO: . Kaçak geldikleri için kıymete binmiş tütünler baya fiyatları uçurmuşlar. Ama güzel bir şey istiyorsan hemen hemen bu paraları gözden çıkarman lazım.
1719085655194.png
Şunları denediniz mi hocam? bir bilginiz var mı? birde kargoyu da bize kitliyorlarmış sanırım :D :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,833
Üyeler
151,461
Son üye
Alp3rtugrul
Top Bottom