Neler Yeni

Kaliteli nargile tütün sitesi

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,188
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Dostlar selam, mahalledeki tütüncülerden aldıklarım genelde hoşuma gitmiyor. Böyle kaliteli ve güvenli çok cep yakmayan bir site önerebilir misiniz?

Arkadaşım bu siteyi önerdi ama biraz cep yakıyor.

..............

80+ Bronze
Dostlar selam, mahalledeki tütüncülerden aldıklarım genelde hoşuma gitmiyor. Böyle kaliteli ve güvenli çok cep yakmayan bir site önerebilir misiniz?

Bu siteye cep yakıyor dersen kalite tütün içemezsin hocam çünkü kaliteli tütünler ithal oluyor genelde euro dolar cinsi satılıyor. Kaldı ki bu attığın sitede 50 gr 110 TL'ye geliyor mahalleden de alsan alsan 75e alıyorsundur yani pahalı denemez

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,383
İsim
Ümit Can

Nargile Profesörü Telegram grubunda Onaylı satıcı/Onaylı esnaflardan ya da bol referanslı kişilerden alışveriş yapabilirsin Tobaccoların sattıkları ücretin daha altına ürün satıyorlar ayrıca alım satım grubunda kendi setinizi lülenizi vs. satabilirsiniz. Aktif güzel bir gruptur.

1703200201296.png

Şunu 1500 küsüre satıyorlar mesela.

1703200232616.png

Reklama girmez umarım reklam gibi bir amacım yok yardımcı olmak için atıyorum
Al-Sat grubunun telegramına şuradan ulaşabilirsin;
@npalsat

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,188
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nargile Profesörü Telegram grubunda Onaylı satıcı/Onaylı esnaflardan ya da bol referanslı kişilerden alışveriş yapabilirsin Tobaccoların sattıkları ücretin daha altına ürün satıyorlar ayrıca alım satım grubunda kendi setinizi lülenizi vs. satabilirsiniz. Aktif güzel bir gruptur.

Alıntıyı görüntüle

Şunu 1500 küsüre satıyorlar mesela.

Alıntıyı görüntüle

Reklama girmez umarım reklam gibi bir amacım yok yardımcı olmak için atıyorum
Al-Sat grubunun telegramına şuradan ulaşabilirsin;
@npalsat
Güvenli mi hocam?

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,383
İsim
Ümit Can
Güvenli mi hocam?
Kesinlikle. Onaylı satıcı listesi var grupta onlardan aldığınız hiçbir üründe problem yaşamazsınız. Şahıstan alacaksanız eğer grup içinde Ref sorabilirsiniz fazla referansı olan kişilerden ürün almak sorun yaratmaz.
Onaylı satıcılardan biri @DockhaDockha çok yakın arkadaşımdır selamımı söyleyebilirsiniz belki şanslıysanız biraz indirim koparabilirsiniz 😁Ümit'in selamı var dersiniz.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Abdullah
Kesinlikle. Onaylı satıcı listesi var grupta onlardan aldığınız hiçbir üründe problem yaşamazsınız. Şahıstan alacaksanız eğer grup içinde Ref sorabilirsiniz fazla referansı olan kişilerden ürün almak sorun yaratmaz.
Onaylı satıcılardan biri @DockhaDockha çok yakın arkadaşımdır selamımı söyleyebilirsiniz belki şanslıysanız biraz indirim koparabilirsiniz 😁Ümit'in selamı var dersiniz.
Orjinal ürün mü buradaki tütünler

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Abdullah
Nargile uzmanı için ne diyorsununuz. İki sene önce almıştım kutulu al fakher orjinal gibi duruyordu ama sanki birinci kalite çakma gibiydi. Kötü değildi ama eski al fakher tadı gibi değildi

Top Bottom