Neler Yeni

Kaliteli Traş Makinesi Arıyorum

YuZi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Yusuf Ziya Akkan
Merhaba,
Bana hem vücut için hem de sakalımı kazıtacak yani halk dilinde sinek kaydı gibi sakallarımı alabileceğim bir traş makinesi lazım. Bildiğiniz kaliteli sakal vücut için bildiğiniz traş makinesi var mıdır efenim.
(sadece sakal traşı için makine de olur)
Aklımda şu 2'si var:

https://m.trendyol.com/goldmaster/t...Uq6I1erF_xKGYrPZDnmmFR5i37PKTUzYaAiXDEALw_wcB

Son düzenleme:

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
Merhaba,
Benim kahrolası hormonlarım biraz fazla çalıştığı için diğer arkadaşlarıma nazaran favorilerimde ve çenemde biraz sakal çıkıyor. Yani aslında arkadaşlarda pek bişe çıkmıyor :d. Neyse göğsümde falan da çıkıyor. Mecbur makine ile alıyorum, jiletle alamam. Neden yapıyorsun derseniz sakallardan tüylerden nefret ediyorum zaten sakal yakışmaz bana.
Bana hem vücut için hem de sakalımı kazıtacak yani halk dilinde sinek kaydı gibi sakallarımı alabileceğim bir traş makinesi lazım. Bildiğiniz kaliteli sakal vücut için bildiğiniz traş makinesi var mıdır efenim.
(sadece sakal traşı için makine de olur)
Aklımda şu 2'si var:

https://m.trendyol.com/goldmaster/t...Uq6I1erF_xKGYrPZDnmmFR5i37PKTUzYaAiXDEALw_wcB

Daha yeni aldım tam bir F/P ürünü

YuZi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Yusuf Ziya Akkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
Sanki eski dönemlerdeki berberlerin traş makineleri gibi, büyüklüğü biraz kaba 😅
Ama yinede sağol
O kadar büyük değil aksine çok küçük. Ayrıca kutu içinden birçok bakım ürünü var. Sadece renginden öyle dediniz sanırım ama gayet hoş bence.

• Beğen
Reaksiyonlar: YuZi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,381
Üyeler
153,874
Son üye
myeaser
Top Bottom