Neler Yeni

🔒Kalp Krizi Geçirmem Değil Mi?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,632
İsim
Hacı
Doktora görünmenizde fayda var.

Kontfire

80+ Silver
Hakikaten bunu ben neden düşünemedim. Anksiyetem var benim. Büyük ihtimal çok kafein tükettiğim için kendimi şartladım. Ondan da ağrıyor olabilir. Teşekkürler la!
Kendimden yaşadığım için biliyorum, yinede sen git doktora ama

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
İki gündür başım dönüyor.
Dün sağ bugün de sol kolum ağrıyor.
İçten içe bir sıcak basması ve yanma hissiyatı var. Terliyorum.
Şimdi de kalbim tekliyor gibi oluyor.

Şimdi daha 17 yaşında, cılız mı cılız yağsız mı yağsız bir vücudum var. Yani damar tıkanıklığı için bir sebep yok bildiğim üzere.
Bir de internette baktığım bilgiye göre benim gibi günde 3 porsiyon kahve içen insanların kalp hastası olma ihtimali daha düşük.

Şu an biraz boş mu yapıyorum yani şu anlamda boş mu endişe hissediyorum. Basit bir şey de olabilir yani.

Not: Bu sebepten olmasa da (bu belirtiler 2 gündür var sadece) yarın çocuk kardiyolojisine randevum var.
sağlık ocağı veya bir hastaneye başvur.

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow

Şimdi daha 17 yaşında, cılız mı cılız yağsız mı yağsız bir vücudum var. Yani damar tıkanıklığı için bir sebep yok bildiğim üzere.
Bir de internette baktığım bilgiye göre benim gibi günde 3 porsiyon kahve içen insanların kalp hastası olma ihtimali daha düşük.

Şu an biraz boş mu yapıyorum yani şu anlamda boş mu endişe hissediyorum. Basit bir şey de olabilir yani.

Not: Bu sebepten olmasa da (bu belirtiler 2 gündür var sadece) yarın çocuk kardiyolojisine randevum var.
Knks öncelikle Allah sağlık versin geçmiş olsun bizim bir arkadaş vardı Türk kahvesi bagimlisiydi bis süre sonra kalp çarpıntısı başladı onda sendede olabilir mi acaba onun dışında bir bilgim yok kendine iyi bak tekrar geçmiş olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,026
İsim
Diyarhan
Kalp hastalarına kahve içirmiyorlar. Nasıl kahve iyi gelsin. Çarpıntı yapar o kadar fazla tüketmek.

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Kerem Hot

Senin yaşadığın şeylerin benzerlerini lise zamanımda ben de yaşadım. Sürekli spor yapan ve anormal beslenmeyen bir insandım. Kalbimde sıkışmalar ve kolumda uyuşmalar gibi şikayetlerle Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi'ne gitmiştim. Çok büyük ve iyi kardiyoloji hastanesiydi bir zamanlar. Yapılan tetkikler sonucunda holter gibi cihazlar fln bağlanmıştı. Sonuç olarak gelişim çağımda olduğumdan göğüs kafesimdeki kemiklerin baskısından kaynaklı kalp sıkışması gibi sorunlar yaşadığım ortaya çıktı. Çok şükür bir süre daha böyle ara ara devam ettikten sonra bir daha hiç yaşamadım. En yakın zamanda bi kardiyoloji uzmanına randevu al ve git. İhmal edilecek şey değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,513
Üyeler
141,849
Son üye
İcard
Top Bottom