Neler Yeni

Kamera ve sosyal medya konusunda telefon önerisi

orhankoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Orhan
Bütçe
30000
Merhaba, bildiğiniz gibi android cihazlar sosyal medyada fotoğraf ve video paylaşınca kaliteyi ciddi derecede bozuyor. Yeni bir cihaz alma aşamasındayım. Kamera konusunda üst segment ve sosyal medya uygulamalarında kaliteyi minimum derecede düşürecek bir cihaz arayışındayım. Son çıkan amiral gemileri (S24 Ultra vs.) sosyal medya uygulamalarında hala kaliteyi bozuyor mu yoksa artık eskisi gibi değil mi?

Bütçe maksimum 30 bin TL, bu fiyata alınabilecek en mantıklı cihaz hangisidir? Iphone tercih etmek isterdim ancak bu bütçeye zor görünüyor. İkinci el cihazda almak istemiyorum. Önerilerinize açığım dostlar.

aymanfb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
mehmetcan ayman
Bozmuyor S24 ultra al geç

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Yiğit Can Kocaman
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Yiğit Can Kocaman
Merhaba, bildiğiniz gibi android cihazlar sosyal medyada fotoğraf ve video paylaşınca kaliteyi ciddi derecede bozuyor. Yeni bir cihaz alma aşamasındayım. Kamera konusunda üst segment ve sosyal medya uygulamalarında kaliteyi minimum derecede düşürecek bir cihaz arayışındayım. Son çıkan amiral gemileri (S24 Ultra vs.) sosyal medya uygulamalarında hala kaliteyi bozuyor mu yoksa artık eskisi gibi değil mi?

Bütçe maksimum 30 bin TL, bu fiyata alınabilecek en mantıklı cihaz hangisidir? Iphone tercih etmek isterdim ancak bu bütçeye zor görünüyor. İkinci el cihazda almak istemiyorum. Önerilerinize açığım dostlar.
Hocam arkadaşlarla vs. buluştuğumuzda neredeyse aynı fotoları st atıyoruz cart curt oradan gördüğüm tecrübelerle yardımcı olayım.

iPhone kadar temiz değil ancak öyle eskisi gibi kalite bozma vs. görmedim. Dışarıdan biri baksa o storye bunu Androidden mi iOS’tan mı atmışlar öyle ayırt edemez yani. O yüzden özellikle 2023 ve sonrası bir Android cihaz tercih etmeniz durumunda sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Yiğit Can Kocaman
Yd alıcam kardeşim boş yapmak yerine mantık çalıştırın
konu senin alıp almaman değil ki soruyu soran arkadaş alacak zaten telefonu :ddd boş boş racon kesmek yerine azıcık mantığını kullan zaten kararını vermişsin alacağın telefonun neden milletin sorduğu soru senin sorunmuş gibi davranıyorsun

Palo DAYI

80+ Gold
30 k ya en ıyısı s23 suanda bende almayı dusunuyorum

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
konu senin alıp almaman değil ki soruyu soran arkadaş alacak zaten telefonu :ddd boş boş racon kesmek yerine azıcık mantığını kullan zaten kararını vermişsin alacağın telefonun neden milletin sorduğu soru senin sorunmuş gibi davranıyorsun
Değişik bi çar ya engelledim ben

aymanfb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
mehmetcan ayman
Değişik bi çar ya engelledim ben
Alacak yazmışım telefon düzeltmiş gelip sana burda klavye raconu kesmem merak etme kendiniz alıyorsunuz konuya sonra bana sallıyorsunuz yok öyle yama ben adama cevap vermişim o zaman boş boş atlamak yerine yaz önerini geç

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,891
Üyeler
156,851
Son üye
Vedat.E
Top Bottom