Neler Yeni

Kamerası güzel telefon

whokrates

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Doruk Doğanalp
bütçe 7K iphone gibi bir kameraya sahip olmasını istiyorum tek zaafım kamera kamerası güzel çeksin videosuda akıcı olsun ıphone tarzı gıbı yanı guzel çeken telefon ıstıyorum kolay gelsın atan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Shrei

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammet
İlgilendiği Kategoriler
Oyun geliştirme, oyun, pc donanım, yazılım
Huawei p40 alabilirsin kamerası iyidir ama Google hizmetlerini kullanmıyor bazı uygulamaları apk olarak indirmen gerekiyo bazı uygulamaları hiç indiremiyorsun app galery kullanıyor google play yerine zamanla app galery ye eklenir bütün uygulamalar ama o zaman a kadar ben olmayanları kullanmadan yapabilirim dermisin bilemem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Huawei p40 alabilirsin kamerası iyidir ama Google hizmetlerini kullanmıyor bazı uygulamaları apk olarak indirmen gerekiyo bazı uygulamaları hiç indiremiyorsun app galery kullanıyor google play yerine zamanla app galery ye eklenir bütün uygulamalar ama o zaman a kadar ben olmayanları kullanmadan yapabilirim dermisin bilemem.
Bu arada son fiyatı konusunda net bi fikrim yok ben alırken 7000 tl civarındaydı

whokrates

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Doruk Doğanalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bu arada son fiyatı konusunda net bi fikrim yok ben alırken 7000 TL civarındaydı
teşekkürler akıcı bir videosu var gibi duruyor sağolun

whokrates

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Doruk Doğanalp
GSpace adlı uygulamayla google servislerine ulaşabiliyorsun
peki başka önerebilceğiniz varmı mesela iphone 8 düşünüyorum aklımda o var tabi stokta yok ama mediamarkt gibi bir yerde bulabilirmiyim gitsem

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
GSpace adlı uygulamayla google servislerine ulaşabiliyorsun
Stabil çalışmıyor. Örneğin bugün çalışırken yarın Drive'a bir şey yüklettirmiyor. Hiç izin verir mi ABD, açgözlü ABD? 😡

peki başka önerebilceğiniz varmı mesela iphone 8 düşünüyorum aklımda o var tabi stokta yok ama mediamarkt gibi bir yerde bulabilirmiyim gitsem
iPhone 8'in sıfırını bulamazsınız.

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Azad Altun
Stabil çalışmıyor. Örneğin bugün çalışırken yarın Drive'a bir şey yüklettirmiyor. Hiç izin verir mi ABD, açgözlü ABD? 😡
yeni çıkan bi uygulama diye biliyorum sıkıntılar güncellemelerle çözülür bence

whokrates

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Doruk Doğanalp

iPhone 8'in sıfırını bulamazsınız.
ahbe

Peki güzel iphone gibi çeken varmı p40 dışında

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular