Neler Yeni

kardeşim için 2. El laptop önerisi

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Fettah Özalp
Bütçe 6 arkadaşlar sadece roblox ve Minecraft tarzı takılır zaten yaşı 10 fazla anlamaz FPS olaylarından. Önerilerinizi bekliyorum bu bütçede eğer yok olmaz bu bütçede derseniz daha çıkarım.

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Yunus
10 bine çık ikinci el ekran kartlı notebooklara bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
KaanBerkKral
Bütçe 6 arkadaşlar sadece roblox ve Minecraft tarzı takılır zaten yaşı 10 fazla anlamaz FPS olaylarından. Önerilerinizi bekliyorum bu bütçede eğer yok olmaz bu bütçede derseniz daha çıkarım.
hocam 6bine çok kötü bilgisayarlar var bence bütçeyi artırın

YazılımKafa

80+ Silver
Bence tek amacı bunlarsa xbox series s al. Pc den çok daha iyi. Cs valo vs giremez ama çoğu oyunu rahatlıkla oynar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Series s kullanıyorum. Merak ettiğin şeyler varsa yardımcı olmaya çalışırım

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Fettah Özalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence tek amacı bunlarsa xbox series s al. Pc den çok daha iyi. Cs valo vs giremez ama çoğu oyunu rahatlıkla oynar

Series s kullanıyorum. Merak ettiğin şeyler varsa yardımcı olmaya çalışırım
Hocam çok üstünde bütçenin

YazılımKafa

80+ Silver

YazılımKafa

80+ Silver
Hocam baktım 11 10 civarı
10k ya ben 3 kollu aldım. Nerden bakıyorsun öyle

Şimdi baktım 8 k ya kadar 50-60 tane ilan gördüm

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Fettah Özalp
10k ya ben 3 kollu aldım. Nerden bakıyorsun öyle

Şimdi baktım 8 k ya kadar 50-60 tane ilan gördüm
Hocam vallahi sahibinden üzerinden baktım. Peki madem öyle ben bilmiyorum nedir bu Xbox series s. Ne oyunlar var istediği ouynlar varmı yani beraber Co op oyunlar oynayacağız stardew valley farming sim19 gibi gibi

YazılımKafa

80+ Silver
Hocam vallahi sahibinden üzerinden baktım. Peki madem öyle ben bilmiyorum nedir bu Xbox series s. Ne oyunlar var istediği ouynlar varmı yani beraber Co op oyunlar oynayacağız stardew valley farming sim19 gibi gibi
Roblox, stardew valley, minecraft , farming sim19 var. 4 ünüde oynayabilirsin. Hepsinide rahatlıkla kasma donma olmadan oynarsın. Ssd si sayesinde hızlıca açılır. Hafızası 360 gb. Bu fiyata aynı performansı veren laptop bulamazsın. Bence kesinlikle tercih etmen gereken xbox series s. Co op oyunlarda beraber oynamak için cross play var mı bakmak lazım. Yani siz beraber oynamanız için cross play lazım. Bazı oyunlarda var bazılarında yok. Onuda araştırırsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,552
Üyeler
154,612
Son üye
sekerlipencere
Top Bottom