Neler Yeni

Kardeşimin hesabını silsem yeterli olur mu? Opera yüklemiş

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Kardeşim ile benim dosyalarım karışmasın diye ona ikinci bir kullanıcı hesabı açmıştım Windows ayarlarından. O da abuk sabuk programlar yüklemiş. Ben onun hesabını silsem yeterli olur mu yoksa toptan format mı atayım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Erdem Şapcı
Format atmana gerek yok. Ancak yüklediği uygulamaları hangi hesaplara bağladığı önemli. Bilgisayarına kayıtlı bütün hesaplara bağladıysa format düşünülebilir ama sen o uygulamalara bağlanan hesapları kontrol et kral

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Kardeşim ile benim dosyalarım karışmasın diye ona ikinci bir kullanıcı hesabı açmıştım Windows ayarlarından. O da abuk sabuk programlar yüklemiş. Ben onun hesabını silsem yeterli olur mu yoksa toptan format mı atayım?
pc yavaşladımı yüklediği programlardan ne için format atcaksınız bi kardeşinizin hesabında virüs taraması yapın

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Format atmana gerek yok. Ancak yüklediği uygulamaları hangi hesaplara bağladığı önemli. Bilgisayarına kayıtlı bütün hesaplara bağladıysa format düşünülebilir ama sen o uygulamalara bağlanan hesapları kontrol et kral
Opera'yı kendi hesabımdan arattığım zaman bulamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

pc yavaşladımı yüklediği programlardan ne için format atcaksınız bi kardeşinizin hesabında virüs taraması yapın
Yavaşlama yok da ben biraz takıntılıyım. Bilgisayarda benim konrolüm dışında yazılım yükleme kaldırma sistem yapılandırması ayarları falan yapılmaması gerekir. O kadar Edge, Brave varken neden Opera?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Erdem Şapcı
O zaman kardeşinin hesabını silebilirsin. Ama dikkatli olmanda fayda var. Bütün uygulamalara bak istersen garantiye al kendini

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,265
Üyeler
154,207
Son üye
dorje06
Top Bottom