Neler Yeni

Karne günü indirimleri ne zaman ve ne kadar olur?

Yasin Çınar

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda tablet alacağım. Karne günü indirimleri ne zaman karne günü mü başlıyor yoksa önceden başlatıyorlar mı? Bir de tahminen ne kadar indirim yaparlar beklemeye değer mi?

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda tablet alacağım. Karne günü indirimleri ne zaman karne günü mü başlıyor yoksa önceden başlatıyorlar mı? Bir de tahminen ne kadar indirim yaparlar beklemeye değer mi?
Şu anda başlayanlar bile var. Ama tablet tarafında pek iyi bir indirim yok. Siz bütçenizi söyleyin tablet önerisi yapalım isterseniz.

Son düzenleme:

Yasin Çınar

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu anda başlayanlar bile var. Ama tablet tarafında pek iyi bir indirim yok. Siz bütçenizi söyleyin tablet önerisi yapalım isterseniz.
12-13 bin birkaç tablet düşündüm kafamda fakat detaylı araştırmam lazım. (Aklımdakiler Samsung tab s9 fe vs Huawei matepad 11.5) İpad düşünmüyorum.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
12-13 bin birkaç tablet düşündüm kafamda fakat detaylı araştırmam lazım. (Aklımdakiler Samsung tab s9 fe vs Huawei matepad 11.5) İpad düşünmüyorum.
İpad neden düşünmüyorsunuz? O bütçede en iyileri İpad 9. Nesil ve İpad 10. Nesil.

Yasin Çınar

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İpad neden düşünmüyorsunuz? O bütçede en iyileri İpad 9. Nesil ve İpad 10. Nesil.
Kalem çok pahalı ve ben android'in kullanmasını şahsen daha rahat buluyorum ayrıca çok fazla da apk uygulama indirdiğim için en iyi seçenek android olarak düşünüyorum. Ama Apple'ın yaptığı güzel indirimler varsa ve 12-13 bin seviyesine ipad+kalem alabiliyorsam düşünebilirim.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Top Bottom