Neler Yeni

Yardım Kasa alacam da Açıklamaya yazdım rica etsem bakar mısınız

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Emin Akay
Instagram
https://www.instagram.com/xawentis/?hl=tr
Twitter
xawentis

Dostlar kasa benim çok hoşuma gitti belki kasayı gördüğünüzde şaşırabilirsiniz ben böyle sade kasaları çok seviyorum bu kasa havayı ön taraftan almıyor alt taraftan alıyor alt tarafında 2 tane 280mm Fan var ben ekstra 3 tane 120mm fan alacam RGB ALT Tarafına yerleştiricem. Üst tarafına ise 360mm Bir sıvı soğutma ekleyeceğim şimdi size söylüyorum bu kasanın hava sirkülasyonu nasıl olur bunları yaparsam rica ediyorum yazarsanız çok sevinirim iyi günler dilerim

COOLER MASTER MasterCase SL600M USB 3.1 Mid Tower Kasa

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,425
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
yeterince fan takıyorsunuz bi sıkıntı olacağını sanmıyorum

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Dostlar kasa benim çok hoşuma gitti belki kasayı gördüğünüzde şaşırabilirsiniz ben böyle sade kasaları çok seviyorum bu kasa havayı ön taraftan almıyor alt taraftan alıyor alt tarafında 2 tane 280mm Fan var ben ekstra 3 tane 120mm fan alacam RGB ALT Tarafına yerleştiricem. Üst tarafına ise 360mm Bir sıvı soğutma ekleyeceğim şimdi size söylüyorum bu kasanın hava sirkülasyonu nasıl olur bunları yaparsam rica ediyorum yazarsanız çok sevinirim iyi günler dilerim

COOLER MASTER MasterCase SL600M USB 3.1 Mid Tower Kasa

Altı biraz yüksekte olursa hava akışı daha iyi bile olabilir, ısınan hava yükselir çünkü bu sayede alttan soğuk hava gelir üstten hem fizik hem de fanlar yardımıyla çıkar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,437
Üyeler
153,561
Son üye
kpap273
Top Bottom