Neler Yeni

Kasa, anakart tutucu vidalar çıkmadı

addd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bilal Ahmet Dalğıç
Evet arkadaşlar deepcool cc560 kasa ile bir hazır sistem almıştım ama kasa büyük olduğundan aerocool cs109 g kasaya geçmek istedim. Ama kasa üzerindeki anakart vidaları gevşek bırakılmış ki bir çok vida, yuvasıyla beraber anakartla beraber çıktı. Bir tanesi boş döndü ve hiç çıkmadı. Arkadan pense ile tutsam bile çıkaramadım. Çözüm olarak kasanın sacını kese kese yuvaya kadar geldim ve çıkardım.
Ama anakart üzerinde kaldı vidai yani hiç çıkmaya niyeti yok sol alt köşe.
Bende bu şekilde yeni kasaya monte ettim bir sıkıntı yok çalışıyor ama yaklaşık 1.5 saat bununla uğraştım.
Sorum şu kasayı dumur ettik, bunun üzerinde bir hakkım var mı. Daha 2 haftalık kasa ama artık ne ile sıktılarsa içine etmişler.

Zexius

80+ Bronze
Evet arkadaşlar deepcool cc560 kasa ile bir hazır sistem almıştım ama kasa büyük olduğundan aerocool cs109 g kasaya geçmek istedim. Ama kasa üzerindeki anakart vidaları gevşek bırakılmış ki bir çok vida, yuvasıyla beraber anakartla beraber çıktı. Bir tanesi boş döndü ve hiç çıkmadı. Arkadan pense ile tutsam bile çıkaramadım. Çözüm olarak kasanın sacını kese kese yuvaya kadar geldim ve çıkardım.
Ama anakart üzerinde kaldı vidai yani hiç çıkmaya niyeti yok sol alt köşe.
Bende bu şekilde yeni kasaya monte ettim bir sıkıntı yok çalışıyor ama yaklaşık 1.5 saat bununla uğraştım.
Sorum şu kasayı dumur ettik, bunun üzerinde bir hakkım var mı. Daha 2 haftalık kasa ama artık ne ile sıktılarsa içine etmişler.
Kasa büyük diye küçüğüne geçenide ilkkez gördüm kendi topuğunuza siz sıkmışsınız.

addd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bilal Ahmet Dalğıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasa büyük diye küçüğüne geçenide ilkkez gördüm kendi topuğunuza siz sıkmışsınız.
Şehirler arası taşınacak yeri gelince, büyük boy valize sığmıyordu. Bu orta boya rahat sığıyor. Birde yapılan işlem sıkıntılı değişmeye çalışmayıp ilerde daha ağır bir kart koysam veya kasa biraz sallansa düşse içeridekilerde hep beraber gidecekmiş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,776
Üyeler
156,385
Son üye
Potentia
Top Bottom