Neler Yeni

Kasa çalışıyor ancak görüntü gelmiyor

break

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Başaran
Şimdi baştan anlatıyorum malum ekran kartlarının fiyatları arttı bende elimdeki RX580 kartımı satışa çıkardım sattım daha düşük bütçeli bir karta geçtim ikinci el GTX 780 aldım heycanlı heyacanlı evime geldim kartı bilgisdayara taktım güç tuşuna bastım ekrana görüntü gelmiyo tüm bağlantılarını kontrol ettim daha sonra arkadaşımı aradım size geliyorum ekran kartını bide senin sistemde deneyelim dedim gittim taktım çalışıyo orda oyuın testi falan alayını yaptık orda sonra tekrar eve geldim kartı taktım yine çalışmıyor şu anda çözüm yolu olarak arkadaşımla kasaları değiştik ama bir an önce kendi sistemime geçmek istiyorum bana yardımcı olur musunuz ???

Ramleri tak çıkar yerlerini değiştir yaptım ekran kartını tak çıkar yaptım kabloları tak çıkar yaptım güç kaynağından gelen kabloları kontrol ettim sorunu çözemedim bios ekran bile gelmiyor

Sistem Özellikleri
Anakart : Msi B450m-a Pro Max
Ekran Kartı : Eski ekran kartı RX580 Çalışan - Yeni Çalışmayan GTX 780 Referance
Ram : Hyperx 8+8 = 16 Ram 3200 mhz
İşlemci : Ryzen 5 2600X

Son düzenleme:

whiterose

80+ Bronze
konuyla alakasız da 780i ne kadara aldınız

Lolcü Buse

80+ Bronze
850 TL ye aldım ikinci el
Aynı sorunu bende yaşamistim yeni ram alip taktigimda monitor açılmadı bilgisiyrciya goturdum anakartin pilini değiştirdi belki sizinkide ondan kaynaklanıyordur

Top Bottom