Neler Yeni

Kasa fanı CPU soğutucuyla aynı mı olmalı ?

Sacre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ali can altanlar
Merhabalar öncelikle
kasama fan almak istiyorum ama birkaç arkadaşımın dediğine göre cpu soğutucumla kasama takıcağım fanların aynı marka olması gerekiyormuş . Biraz bakındım google da ama bunla ilgili bişi bulamadım , gerçektende aynı marka olmaları mı gerkeli yoksa farklı olsada sıkıntı olmaz mı . Eğer sıkıntı olmazsa kasa için rgb fan önerisinde bulunursanız sevinirim düşük fiyatlı
CPU soğutucu : UX200 ARGB Lighting CPU Cooler

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
FATİH SAYIN
Şuanki fanın Yazılım destekleri mevcut eğer senkronize şekilde kullanmak istiyorsan o fanda kullandığın yazılımın alacağın fandada olması lazım marka fark etmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar öncelikle
kasama fan almak istiyorum ama birkaç arkadaşımın dediğine göre cpu soğutucumla kasama takıcağım fanların aynı marka olması gerekiyormuş . Biraz bakındım google da ama bunla ilgili bişi bulamadım , gerçektende aynı marka olmaları mı gerkeli yoksa farklı olsada sıkıntı olmaz mı . Eğer sıkıntı olmazsa kasa için rgb fan önerisinde bulunursanız sevinirim düşük fiyatlı
CPU soğutucu : UX200 ARGB Lighting CPU Cooler
İstersen Bunu alabilirsin F/P Bence daha önce hiç deneyimlemedim.
Fan: https://www.trendyol.com/frisby/fcl...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.75.8

Son düzenleme:

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yo' aynı marka almana hiç gerek yok, bütçene göre alabilirsin; sadece kasaya sığsın soğutucu yeterli. Bir de RAM'leri engellememesi önemli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,528
Üyeler
156,511
Son üye
Cisseko
Top Bottom