Neler Yeni

kasa fanı sesi yardım

8erkcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Berkcan İlhan
gamegarajdan aldım ilk kurduğumda en alttaki fan çalışmıyordu bugün oyun oynarken kendiliğinden çalışmaya başladı ama değişik bir ses çıkarıyor sanki bir şeye takılıyor gibi

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.7 MB · Hit: 13

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,523
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
gamegarajdan aldım ilk kurduğumda en alttaki fan çalışmıyordu bugün oyun oynarken kendiliğinden çalışmaya başladı ama değişik bir ses çıkarıyor sanki bir şeye takılıyor gibi
Çok yüksek motor gibi bir ses mi?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
kasayı açıp baktim montajı yaparken psu kablolarini oraya atmışım onlara çarpıyormuş hallettim sağolun
Yaklaşık 1 yıl önce sistem almıştım gamegarajdan. 1 ay önce falan benzer bir durum oldu ama fandan kaynaklı. Sürtme sesi geldi ben de direkt iletişime geçtim 2 gün içerisinde yeni bir fan gönderdiler. Aklında olsun sorun falan çıkarsa ilgileri güzel.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,523
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
ya evet onun gibi bir şey ama sanki bir şey temas ediyor dönmesini engelliyor gibi kasayı hiç açmadım daha acsam mı
Benim de aynı sorun rampage kasamda başıma geldi. Garantiden başka çare bulamadım. Çok yüksek bir ses çıkıyor sanki bir şey dönmesini engelliyor gibiydi. Garanti dışında çözüm var mı bilmiyorum. Ben çözmeyi denedim ama çözemedim

Top Bottom