Neler Yeni

Kasa fanım bi anda çok ses çıkarmaya başladı acil yadım

Emirhan58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emirhan Ali Duran
Merhabalar normal kasa fanlarımın akisine kasamın üstüne 2 adet daha fan ekledim.Hiç birsorunu yokken dün snowman rainbow fanım bilgisayar açılırken bi anda sanki bozukmuş gibi br ses çıkarmaya başladı sanki böyle motor sesi gibiydi aynı bilgisayar çalışırken kapağını açtım fanın ortasına dokundum ve durdurdum sonra elime çektiğimde ses durdu daha öyle bir şey yapmadı ancak bilgisayarı kapattım ve tekrar açtığımda yineledi 5-10 dk aradan sonra motor sesi gitti.Bir bakayım ki ne göreyim bugün de diğer üste taktığım thermaltake in normal kasa fanı da aynı sorunu yapmya başlamış.Bu neden olur hiç anlamadım anakartın fan pinlerin demi sıkın tı var fanlar da mı nedendir bu sorun acil yardım edermisniz.

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Merhabalar normal kasa fanlarımın akisine kasamın üstüne 2 adet daha fan ekledim.Hiç birsorunu yokken dün snowman rainbow fanım bilgisayar açılırken bi anda sanki bozukmuş gibi br ses çıkarmaya başladı sanki böyle motor sesi gibiydi aynı bilgisayar çalışırken kapağını açtım fanın ortasına dokundum ve durdurdum sonra elime çektiğimde ses durdu daha öyle bir şey yapmadı ancak bilgisayarı kapattım ve tekrar açtığımda yineledi 5-10 dk aradan sonra motor sesi gitti.Bir bakayım ki ne göreyim bugün de diğer üste taktığım thermaltake in normal kasa fanı da aynı sorunu yapmya başlamış.Bu neden olur hiç anlamadım anakartın fan pinlerin demi sıkın tı var fanlar da mı nedendir bu sorun acil yardım edermisniz.
fan hızları ne durumda

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Motor sesi mi?
Aynı sorum Rampage Raıder kasamda var. Mecburen fanları garantiye göndermek zorunda kaldım. Çok güçlü bir ses çıkıyor ve yavaş dönüyor değil mi?

Hatta şuan o sorun yüzünden 3 adet fan garantide :(

ferx1111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Ferit Çınar
Motor sesi mi?
Aynı sorum Rampage Raıder kasamda var. Mecburen fanları garantiye göndermek zorunda kaldım. Çok güçlü bir ses çıkıyor ve yavaş dönüyor değil mi?
O ses bazen sabah çalıştırıldığında oluyor bende.
rampage kasam var özellikle sabah veya kasa soğuk olduğunda oluyor / Rampage Almayın Aldıtırmayın !

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
rampage kasam var özellikle sabah veya kasa soğuk olduğunda oluyor / Rampage Almayın Aldıtırmayın !
Aynen öyle :D
Araç gibi motor soğuk olunca zor çalışıyor.
Şaka bir yana benim fanların sorunun hepsi de 1 sene sonunda oldu. Bu tesadüf değil

ferx1111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Ferit Çınar
Aynen öyle :D
Araç gibi motor soğuk olunca zor çalışıyor.
Şaka bir yana benim fanların sorunun hepsi de 1 sene sonunda oldu. Bu tesadüf değil
2. yılım artık tecrübe ettim sabahları 5dk benchmark testi açıyorum işlemci ve ekran kartı 60 derece olunca falan restart atıyorum ben buna da razıyım umarım düzeletemiyeceğim versiyona gelmez

Emirhan58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emirhan Ali Duran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
AFTERBOURNER da hızı kaçta
afterbourner ekran kartı fan hızını gösterir kasa fanı hızını değil...
Mesaj otomatik birleştirildi:

muhtemelen hepimizin fanlarında sorun var genel bir sorun demkki ne yazıkki :(
Motor sesi mi?

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
afterbourner ekran kartı fan hızını gösterir kasa fanı hızını değil...
Mesaj otomatik birleştirildi:

muhtemelen hepimizin fanlarında sorun var genel bir sorun demkki ne yazıkki :(
Pardon bi anlık kafam gitti kank inş çözersin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,731
Üyeler
141,477
Son üye
azapeagle