Neler Yeni

KASA-PSU ÖNERİSİ +550W YETERLİ

Hikoreis

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Onur Ğ
hocam önü cam kasanın nereden alacak havayı
Hani önde boşluk var görüyormusun :). O zaman spec deltada hava almıyor veya dahada üste çıkalım corsair 4000x'de hava almıyor. Önü yarı mesh kasamı hava almıcak güldürme lütfen beni.

Cem4al

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Cemal Sayar
Ben tavsiye etmediğimi belirttim eğer marka sponsorun vb. bir şeyin değilse böyle savunman gereksizdi. Dediğim gibi çokça sıkıntı çeken tanıyorum powerboost marka kasalardan dolayı. Hala da önermiyorum :(
Çok dorğu birdahikine corsair td500 gibi üst seviye kasalar koymaya çalışcam kasa lan bu kasa ve gayette hava alıyor arkadaşın bütçesi kısıtlı 600 TL bandında psu+kasa koymak pek mümkün olmuyor :(.

Hikoreis

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Onur Ğ
hocam önü cam kasanın nereden alacak havayı
Ve yanlardada boşluk var merak etme bol bol hava alıyor o kasa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben tavsiye etmediğimi belirttim eğer marka sponsorun vb. bir şeyin değilse böyle savunman gereksizdi. Dediğim gibi çokça sıkıntı çeken tanıyorum powerboost marka kasalardan dolayı. Hala da önermiyorum :(
Ben powerboost savunmuyorum yaptığın boş bir yorum arkadaşın bütçesi kısıtlıydı sonuçta bu bir psu değil psularını asla önermem ama bütçe kısıtlı olduğunda kasalar alınabilir. Kasada yeteri akdar boşluk var neyseki konu sahibi bütçe yükseltti :).

Cem4al

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Cemal Sayar
Ve yanlardada boşluk var merak etme bol bol hava alıyor o kasa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben powerboost savunmuyorum yaptığın boş bir yorum arkadaşın bütçesi kısıtlıydı sonuçta bu bir psu değil psularını asla önermem ama bütçe kısıtlı olduğunda kasalar alınabilir. Kasada yeteri akdar boşluk var neyseki konu sahibi bütçe yükseltti :).
Powerbosst savunmuyor musun :). Haklısın.

ViaNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Burak
Instagram
burak.vian

Hikoreis

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Onur Ğ

Cem4al

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Cemal Sayar
Bu bütçede savunuyorum neden savunmuyum bana 270 liraya daha iyi hava alan bir kasa yollarmısın lütfen :).
O bütçede öyle bir kasa bulunamayacağı için bütçe artırması gerektiğini ve her yönden daha iyi bir kasa almasını tavsiye ettim zaten. :S

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
mali özden
hocam yukarıda attım baksana zalman olana ama sen şimdi ışıklı mışıklı değil diye beğenmezsin :d

Top Bottom