Neler Yeni

Öneri KASA TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Sercan GÖKALP
Bütçe
4000
Arkadaşlar selamın aleyküm. Sistemin son eksik parçası kasa kaldı. Anakartım Asus ROG strix B650e-f ATX bir anakart yani bir tık büyük o yüzden atx veya e-atx destekli bir kasa arıyorum. Bütçem 4 bin civarı. Hava soğutma ile kullanacağım öyle RGB takıntım falan yok bana performans lazım. Hava soğutma olacağından sirkülasyon iyi olmalı alt tarafa da 3 fan takılır bir model iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
Deepcool CH510 + 650w PSU'lu modeli 3.000 TL
360mm destekli mesh kasa

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,364
İsim
Hacı
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Muhammed Karanfil
Arkadaşlar selamın aleyküm. Sistemin son eksik parçası kasa kaldı. Anakartım Asus ROG strix B650e-f ATX bir anakart yani bir tık büyük o yüzden atx veya e-atx destekli bir kasa arıyorum. Bütçem 4 bin civarı. Hava soğutma ile kullanacağım öyle RGB takıntım falan yok bana performans lazım. Hava soğutma olacağından sirkülasyon iyi olmalı alt tarafa da 3 fan takılır bir model iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum
Dragos kasalar var çok hoşuma gidiyor bakabilirsiniz

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
https://www.akakce.com/bilgisayar-k...da7v-ayegRrzZeHcjW9E6OxCH-3srRDBoCBH4QAvD_BwE
Kullanıyorum , tavsiye ederim az önce sistemimin son halinin olduğu bir konu paylaştım oradan görüntüsüne bakabilirsiniz hocam.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Sercan GÖKALP
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Al geç.
Dark maxima V30 hakkında ne düşünüyorsun? Ön ve üstte 3x14cm fan desteği var ben hava soğutma kullanacağım için benim işime çok yarar
Mesaj otomatik birleştirildi:

İleride kasa içindeki bütün fanları 14cm Noctua fanlar ile değiştirme planım olduğu için mümkün olduğunca çok ve büyük fan takılan bir kasa arıyorum

Son düzenleme:

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,364
İsim
Hacı
Dark maxima V30 hakkında ne düşünüyorsun? Ön ve üstte 3x14cm fan desteği var ben hava soğutma kullanacağım için benim işime çok yarar
Mesaj otomatik birleştirildi:

İleride kasa içindeki bütün fanları 14cm Noctua fanlar ile değiştirme planım olduğu için mümkün olduğunca çok ve büyük fan takılan bir kasa arıyorum
Attığım bu model paramparça eder dark ı.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Sercan GÖKALP
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar ilginiz için sağolun ama dark maxima v30 aldım ilerdeki planım için en uygun kasa oydu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,821
Üyeler
140,703
Son üye
Mehmet543talha
Top Bottom