Neler Yeni

Kasa vb. şeyler alıcam psu yeterlimi

pcde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert Kartal
Merhaba benim sistemim biraz eski durumum pek yok bu yüzden sistemi komple değişmeyeceğim ekran kartı ve ram almayı düşünüyorum ama kasamda eski önceki ekran kartım yandığı için endişeliyim bu yüzden 3 veya 4 fanlı bir kasa da almayı planlıyorum bu arada psuma ekran kartı ve ram alıcam kasa alırsam onunda 3 fanı olucak büyük ihtimalle sizce psum yetermi kasaya alacaklarımla beraber yazınca şöyle oluyo

inteli52500
gt 1030
12 gb ram
psu aopen 400w
alıcağım kasa bu büyük ihtimalle ve faydası olur değilmi benim şuanki kasam 1 fanlı arkada var sadece fan o kadar
ana kartım ise
motherboard p8h61-mmle/usb3 rev 3.0 new h61 b3 revision
kasaya sorunsuzca kurabilirmiyim ve dvd rom kullanmam gerek alıcağım kasada yok bende harici satılan dvd okuyuculardan almayı planlıyorum sürekli olmasada kullanıcam psu ya etkisi olurmu çok soru sordum kusura bakmayın şimdiden teşekkür ederim

sublimes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed
PSU, 12V kanalından yaklaşık 340W veriyor, 1030 ve 2500 için oldukça yeterli. Aopen kötü bir marka değil fakat çok kaliteli bir marka olduğunu da söyleyemem.

O anakartı o kasaya takabilirsiniz fakat o kasayı önermem. PowerBoost kalitesiz bir marka, yaklaşmanızı tavsiye etmem. Onun yerine en iyi ihtimal Dark Diamond Pro Mesh vs. alınabilir.

pcde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert Kartal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PSU, 12V kanalından yaklaşık 340W veriyor, 1030 ve 2500 için oldukça yeterli. Aopen kötü bir marka değil fakat çok kaliteli bir marka olduğunu da söyleyemem.

O anakartı o kasaya takabilirsiniz fakat o kasayı önermem. PowerBoost kalitesiz bir marka, yaklaşmanızı tavsiye etmem. Onun yerine en iyi ihtimal Dark Diamond Pro Mesh vs. alınabilir.
cok teşekkür ederim malesef aopendan başka kullanamam malum bütçem yetmiyor kasa bandım ise en fazla ona 500 tl verebilirim link olarak önerdikleriniz varsa atabilirmisiniz

sublimes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed
cok teşekkür ederim malesef aopendan başka kullanamam malum bütçem yetmiyor kasa bandım ise en fazla ona 500 TL verebilirim link olarak önerdikleriniz varsa atabilirmisiniz
Hoşunuza gitmezse ikinci el bakmak zorundasınız. İkinci elde MSI Forge 100R veya 100M ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Rica ederim.

pcde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert Kartal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bu arada psuda boşluk kalırmı yoksa ucu ucuna yetermi yazmayı unutmuşum 500 gb samsung evo ssd kullanıyorum bir de çok meşgul ettim kb. ama pek bilgim yok yardıma ihtiyacım var ve psu önerebilirmisiniz eski psuyu ve kasayı satar yeni bir tane alırım o paraya ekleyip

sublimes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed
bu arada psuda boşluk kalırmı yoksa ucu ucuna yetermi yazmayı unutmuşum 500 gb samsung evo ssd kullanıyorum bir de çok meşgul ettim kb. ama pek bilgim yok yardıma ihtiyacım var ve psu önerebilirmisiniz eski psuyu ve kasayı satar yeni bir tane alırım o paraya ekleyip
PSU rahatlıkla yeter. Kullanın şimdilik.

Top Bottom