Neler Yeni

Kasadaki fanlar son hız dönüyor görüntü gidiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Veysi Erbek
Selamun aleykum arkadaşlar öncelikle sistemi özelliklerini şuraya bırakayım;
Rtx2060 Süper-Ryzen 5 3600-16 gb 3000 mhz ram-Anakart b450m s2h v2-Güç Kaynağı High Power 600+80

Bazen oyuna girerken ara sahne yüklendikten sonra oyun açıldığında fanlar son hızda dönüp görüntü gidiyor ama pc halen çalışmaya devam ediyor.Bazen ise uzun süre oyunda olmama rağmen bir anda aynı sorun ile karşılaşıyorum.Oyun oynarken sürekli ısı ve performans değerlerine bakıyorum ekran kartı çoğu zaman %75 i ni bile kullanmıyor ısı değerleri de uzun süre oynamama rağmen 79 dereceyi geçmiyor.

Ekran kartı pcıe kablosunu diğeri ile değiştirdim,ekran kartını driverını silip tekrar güncelledim,bios güncellendi,format atıldı, konu ile ilgili daha önce karşılaşıp sorunu çözen arkadaşlar yardımcı olursa makbule geçer iyi forumlar..

Erda Yıldırım

80+ Gold
Selamun aleykum arkadaşlar öncelikle sistemi özelliklerini şuraya bırakayım;
Rtx2060 Süper-Ryzen 5 3600-16 gb 3000 mhz ram-Anakart b450m s2h v2-Güç Kaynağı High Power 600+80

Bazen oyuna girerken ara sahne yüklendikten sonra oyun açıldığında fanlar son hızda dönüp görüntü gidiyor ama pc halen çalışmaya devam ediyor.Bazen ise uzun süre oyunda olmama rağmen bir anda aynı sorun ile karşılaşıyorum.Oyun oynarken sürekli ısı ve performans değerlerine bakıyorum ekran kartı çoğu zaman %75 i ni bile kullanmıyor ısı değerleri de uzun süre oynamama rağmen 79 dereceyi geçmiyor.

Ekran kartı pcıe kablosunu diğeri ile değiştirdim,ekran kartını driverını silip tekrar güncelledim,bios güncellendi,format atıldı, konu ile ilgili daha önce karşılaşıp sorunu çözen arkadaşlar yardımcı olursa makbule geçer iyi forumlar..
o.c. yaptın mı ?

Erda Yıldırım

80+ Gold
eğer
Hayır hocam yapmadım ama bilgili bir arkadaşa benziyorsunuz sizin ile birlikte yapabilirim yararlı olacak ise
yaptıysanız o yüzden ısınabilir diyecektim çokta bilgim yok o.c. konusunda.
@revanier galiba ekran kartı konusunda iyiydi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Veysi Erbek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer

yaptıysanız o yüzden ısınabilir diyecektim çokta bilgim yok o.c. konusunda.
@revanier galiba ekran kartı konusunda iyiydi
Hocam ekran kartının ısı ve performans değerlerinde hiç bir sorun yok anlam veremedeğim bir şekilde bazen oyuna girerken fanlar dönüyor ekran gidiyor ama pc çalışıyor bazende atmıyor oyunu oynuyorum 10 saat vs sonra dediğim sorun oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,335
Üyeler
151,883
Son üye
yusufaltuntas
Top Bottom