Neler Yeni

Kasadan gelen cızırtı sesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre Deniz
Beyler Gamegarajın hazır sistemini kullanıyorum aigo marka 650w psu mevcut. Psudan geldiğine yüzde 90 emin olduğum cızırtı sesi geliyor. Servise yolladım değişim sağlandı ancak yenisinde de aynı sorun var. Az önce ekran kartından psu powerını çıkarınca cızırtı yapmadığını fark ettim. Acaba sorun ekran kartında mıdır?

Zırto

80+ Bronze
Beyler Gamegarajın hazır sistemini kullanıyorum aigo marka 650w psu mevcut. Psudan geldiğine yüzde 90 emin olduğum cızırtı sesi geliyor. Servise yolladım değişim sağlandı ancak yenisinde de aynı sorun var. Az önce ekran kartından psu powerını çıkarınca cızırtı yapmadığını fark ettim. Acaba sorun ekran kartında mıdır?
Coil Whine büyük ihtimalle

Zırto

80+ Bronze

Zırto

80+ Bronze
Ekran kartı takılıyken psu yu zorluyor o da ses yapıyor muhtemelen diye düşünüyorum.
Elektrik geçişi oluyor diye çıkarıyor sesi bobinler yyetersiz yada kalitesiz o yuzden

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
Coil Whine olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler. Peki son olarak ekran kartının frekansını düşürsem acaba psu ya binen yük azalır mı bu sayede ses gidebilir mi acaba?

Zırto

80+ Bronze
Teşekkürler. Peki son olarak ekran kartının frekansını düşürsem acaba psu ya binen yük azalır mı bu sayede ses gidebilir mi acaba?
Genelde ekran kartları oyuna girince ses çıkarır çunku ekran kartı kendini kullanıyor elektrik geçişi fazla oluyor belki sesi azalabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre Deniz
Genelde ekran kartları oyuna girince ses çıkarır çunku ekran kartı kendini kullanıyor elektrik geçişi fazla oluyor belki sesi azalabilir
Ses bilgisayarı açar açmaz başlıyor ya oyunda olsa anlayacağım da. Kafama taktım iyice takıntılıyım zaten bu tür seslere. Teşekkürler yine de.

Zırto

80+ Bronze
Ses bilgisayarı açar açmaz başlıyor ya oyunda olsa anlayacağım da. Kafama taktım iyice takıntılıyım zaten bu tür seslere. Teşekkürler yine de.
Boşta oluyorsa psu dan geliyordur buyuk ihtimalle sıkıntı olmaz bendede ayynı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,724
Üyeler
142,165
Son üye
Adem712_MSK
Top Bottom