Neler Yeni

Çözüldü✓ KASADAN GELEN TİZ SES

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
Hocalarım sistemim
i3 12100f stok fan
arc a750
3200mhz kingston fury beast ram
gigabyte h610m hv2
mld m300 500gb
gamebooster gb 3309 kasa +psu
Konuya döneyim hocam oyunlara girince oyun farketmeksizin işlemcinin o tarflardan tiz elektirik kaçagına benzer bi ses geliyor minik bi bakır kablo fana sürtme sesi fakat sürten bişey yok ekran kartının takılı oldugu slottun oralarda tiz sesin az daha kalınımsı hali gibi ses var tabi psu nun elektrik girişindeki yerdende minik tiz ses geliyor az duyuluyor ama yakınlaşınca farkediyorum sorun nedir

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Özcan Karakaya
coil whine ekran kartı yüke girdiği zaman gelir performansa etkisi yoktur bir sıkıntı yaşamazsınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
coil whine ekran kartı yüke girdiği zaman gelir performansa etkisi yoktur bir sıkıntı yaşamazsınız
hocam yke bindiginde geliyır haklısınız ama sistem boşta iken çok azda olsa duyuyorum normal mdir veya geçirmek için v sync ayarı önerir misiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

yazım yanlışları için kusura bakmayın hocam

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Özcan Karakaya
hocam yke bindiginde geliyır haklısınız ama sistem boşta iken çok azda olsa duyuyorum normal mdir veya geçirmek için v sync ayarı önerir misiniz
bazı oyunlarda vsync açarsanız sesgider evet ancak yinede oses hertürlü gelir yüke girdiği zaman zamanla alışırsınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Özcan Karakaya

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,711
İsim
Hacı
Mesaj otomatik birleştirildi:

yazım yanlışları için kusura bakmayın hocam
Coil Whine in zararı yoktur ses dışında. Çözümü de yok.

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
Hocalarım sistemim
i3 12100f stok fan
arc a750
3200mhz kingston fury beast ram
gigabyte h610m hv2
mld m300 500gb
gamebooster gb 3309 kasa +psu
Konuya döneyim hocam oyunlara girince oyun farketmeksizin işlemcinin o tarflardan tiz elektirik kaçagına benzer bi ses geliyor minik bi bakır kablo fana sürtme sesi fakat sürten bişey yok ekran kartının takılı oldugu slottun oralarda tiz sesin az daha kalınımsı hali gibi ses var tabi psu nun elektrik girişindeki yerdende minik tiz ses geliyor az duyuluyor ama yakınlaşınca farkediyorum sorun nedir
Ben de ekran kartımda aynı problemi yaşıyorum coil whine'dan dolayı kaynaklanıyor. Ekran kartı harici fanlardan da gelebiliyor bu ses.

Top Bottom