Neler Yeni

Kasam elektrik çarpıyor

Doruq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Doruk sarp kaya
Dark diamond pro kasam var kasanın yan plastik kısmı sürekli elektrik çarpıyor bilgisayara dokunmaya korkar oldum bilgisayarıma zarar verir mi ve nasıl çözülür yardımcı olur musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
mehmetcan bayır
Dark diamond pro kasam var kasanın yan plastik kısmı sürekli elektrik çarpıyor bilgisayara dokunmaya korkar oldum bilgisayarıma zarar verir mi ve nasıl çözülür yardımcı olur musunuz?
:) bilgisayarıma zarar verirmi diyo yaw :) knk canından daha mı önemli git bi baktır elin ayagın ıslak bi tutulursan kömür olursun :)

Doruq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Doruk sarp kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
:) bilgisayarıma zarar verirmi diyo yaw :) knk canından daha mı önemli git bi baktır elin ayagın ıslak bi tutulursan kömür olursun :)
Öyle fazla bir elektrik değil şöyle anlatayım eski televizyon açıldığında ekrana dokunursun cız cuz caz sesler gelir aynı ondan

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
mehmetcan bayır
Öyle fazla bir elektrik değil şöyle anlatayım eski televizyon açıldığında ekrana dokunursun cız cuz caz sesler gelir aynı ondan
anladm knk . çözümünü bilmiyorm ama .
başka bişey söleyim sana bu şekildeyken sakın ola pc nin içini açma statik yaptırırsın .. kasanın içini açacak olursanda şayet elini ya toprağa deydır yada bi demir kapı koluna falan ki vücudundaki elektrik gitsin .

Doruq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Doruk sarp kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anladm knk . çözümünü bilmiyorm ama .
başka bişey söleyim sana bu şekildeyken sakın ola pc nin içini açma statik yaptırırsın .. kasanın içini açacak olursanda şayet elini ya toprağa deydır yada bi demir kapı koluna falan ki vücudundaki elektrik gitsin .
Tamam teşekkür ederim

CoNKeR

80+ Bronze

Güç kaynağının marka modeli nedir dostum?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,135
Üyeler
152,620
Son üye
mmehmet19
Top Bottom