Neler Yeni

Kasamı ARGB nasıl yapabilirim

dereli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf Enes
Öncelikle iyi geceler dilerim yaklaşık 1 sene önce bilgisayar aldım kasam argb ama kasanın üstünde mod değiştirme tuşu olduğu için ordan renkleri değiştiriyodum şimdi biraz değişiklik olsun diğe argb yi anakarttan doğru kontrol etmek istiyorum ama bu konuda bilgim yok kasanın markası aerocool aero one eclips modeli anakartımda asrock b450-hdv r4.0 b450 modeli anakartım argb yi destekliyo mu destekliyosa nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
anakartın Argb desteği yok resmi sitesinde yazmıyor yani

dereli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anakartın Argb desteği yok resmi sitesinde yazmıyor yani
Ama şöyle bi şey olmuştu kasayı ilk aldığımda kasanın üstündeki fanların rengini değiştiren tuşu reset tuşu yapmışlar renk değiştirmeyide anakarttan doğru yaparsınız demişlerdi ben bilmediğim için geri yolladım kasanın üstündeki tuşu reset yerine renk değiştirme tuşu yaptırmıştım

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
Ama şöyle bi şey olmuştu kasayı ilk aldığımda kasanın üstündeki fanların rengini değiştiren tuşu reset tuşu yapmışlar renk değiştirmeyide anakarttan doğru yaparsınız demişlerdi ben bilmediğim için geri yolladım kasanın üstündeki tuşu reset yerine renk değiştirme tuşu yaptırmıştım
Belki anakarta bağlarsın ve araya kontrolcü koyarsın diye söylemişlerdir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,931
Üyeler
153,472
Son üye
ekarego190
Top Bottom