Neler Yeni

Çözüldü✓ Kasamı nasıl güçlendirmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necdet Güney
Şu an size bu mesajımı 12 yıldır bana hizmet eden emektar ile yolluyorum... eheheh

Uzun bir süredir yazılımla ilgileniyorum, çok büyük bir işe girişmediğim için bu sistem bana hala yetiyor ama insanız neticede, bazen oyun da oynamak istiyorum. İşte bu durumda sistemim hiç mi hiç yetmiyor... Elimdeki kasayı bir nebze güçlendirmek istiyorum, çok bir bilgim yok, sizlerin yardımınıza ihtiyacım var.

Sistem özelliklerim şu şekilde:
(Ekran kartım bulunmuyor)
Anakart - PEGATRON IPXSB-H61
İşlemci - Intel Core i5-2400 3.10Ghz
RAM - 4GB ddr3

Süper bir şey olsun isteyemiyorum 😅 ama en azından ekran kartımı ve işlemcimi güçlendirmek var aklımda. Belirli forumlarda okumuştum ki anakartımın sıkıntılı olduğunu öğrendim, ne yapayım bilemedim...

ConquerorXIV

80+ Gold
+8gb ddr3 ram ve rx 580 8gb ile performans ciddi değişir oyun oynarsın
sistemde sata3 ssd yoksa bir de en kötü 240lık bir ssd de al sistem onda yüklü olsun en azından işini görür

halitxct

80+ Silver
Şu an size bu mesajımı 12 yıldır bana hizmet eden emektar ile yolluyorum... eheheh

Uzun bir süredir yazılımla ilgileniyorum, çok büyük bir işe girişmediğim için bu sistem bana hala yetiyor ama insanız neticede, bazen oyun da oynamak istiyorum. İşte bu durumda sistemim hiç mi hiç yetmiyor... Elimdeki kasayı bir nebze güçlendirmek istiyorum, çok bir bilgim yok, sizlerin yardımınıza ihtiyacım var.

RAM - 4GB ddr3

Süper bir şey olsun isteyemiyorum 😅 ama en azından ekran kartımı ve işlemcimi güçlendirmek var aklımda. Belirli forumlarda okumuştum ki anakartımın sıkıntılı olduğunu öğrendim, ne yapayım bilemedim...
Aynı ramden bitane daha alıp rx 570 yada 580 alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Master yi

RAM - 4GB ddr3

Süper bir şey olsun isteyemiyorum 😅 ama en azından ekran kartımı ve işlemcimi güçlendirmek var aklımda. Belirli forumlarda okumuştum ki anakartımın sıkıntılı olduğunu öğrendim, ne yapayım bilemedim.
Aynı anakart bende var muhtemelen seninde PC Casper Nirvana kasası çok güzle di görünüş olarak ama sattım tabi ben işlemci değişmeyi denedim i7 3770 ile sistem çalıştı ama görmedi BIOS lazımdı bulamadım tak çıkar vs yap derken kısa devre verdi ve gg oldu sonra başka anakart aldım

Top Bottom