Neler Yeni

KASANIN IŞIKLARI VS VAR AMA GÖRÜNTÜ GELMİYOR

XenLucK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Tuğhan Canikligil
Merhaba, Geçen gün tasarım yaparken birden görüntü gitti pc yi yeniden açtığımda herşeyin ışığı geldi ama görüntü gelmedi.
Ram slotu değiştim tak çıkar yaptım olmadı falan.
Ekran kartını değiştirdim(3070) eski ekran kartımı taktım açıldı sizce sıkıntı ekran kartında mı ? ne yapmam lazım.

Farway

80+ Silver
Pc yi komple kapat fişini çek, bios pilini çıkart 1dk bekle, açma tuşuna 1 dk basılı tut, pili tak fişi tak bak bakalım gelecek mi görüntü.

SonicBlue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Selman Sönmez
Ram'leri çıkarıp sarı uçlarını silgi ile sil, ne alaka diyebilirsin ama zamanında uzun bir youtube araştırmasında bir videoda görüp denemiştim ve olmuştu.

moncug

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Umut
Merhaba, Geçen gün tasarım yaparken birden görüntü gitti pc yi yeniden açtığımda herşeyin ışığı geldi ama görüntü gelmedi.
Ram slotu değiştim tak çıkar yaptım olmadı falan.
Ekran kartını değiştirdim(3070) eski ekran kartımı taktım açıldı sizce sıkıntı ekran kartında mı ? ne yapmam lazım.
Güç kaynağın ekran kartına yeterli mi ?

Farway

80+ Silver
O zaman ramleri tek tek ve slot slot dene, silgiyle de sarı kısımlarını sil. Olmadı elinde başka uyumlu işlemci varsa onu dene sorun olabilir. İkiside değilse anakartta sorun olabilir garanti varsa uğraşmadan aldığın firmaya yollayabilirsin

XenLucK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Tuğhan Canikligil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güç kaynağın ekran kartına yeterli mi ?
evet 650w
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman ramleri tek tek ve slot slot dene, silgiyle de sarı kısımlarını sil. Olmadı elinde başka uyumlu işlemci varsa onu dene sorun olabilir. İkiside değilse anakartta sorun olabilir garanti varsa uğraşmadan aldığın firmaya yollayabilirsin
sıkıntı farklı bir şeyde olsa diğer kartta da açılmaması gerekmez mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni almışsın zaten çok kurcalamadan garantiye yolla bence eski ekran kartınla idare et.
amazon japonya garantili kart kanka 2.el olarak aldım ben

Son düzenleme:
Top Bottom