Neler Yeni

Kasanın rgb kumandası çalışıyor fakat rgb renkleri değişmiyor

omerkrd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Kırdı
Merhabalar öncelikle kasanın fanlarının rengini değişmek istedim fakat kumandadan renk tuşlarına bastığım halde renk değişmiyor öncelikle kumandadan şüphelendim fakat telefonun kamerası ile kumandaya baktığımda kırmızı bir ışık çıkıyor yani kumanda çalışıyor fakat kasanın renkleri değişmiyor

NightWish2434

80+ Silver
Merhabalar öncelikle kasanın fanlarının rengini değişmek istedim fakat kumandadan renk tuşlarına bastığım halde renk değişmiyor öncelikle kumandadan şüphelendim fakat telefonun kamerası ile kumandaya baktığımda kırmızı bir ışık çıkıyor yani kumanda çalışıyor fakat kasanın renkleri değişmiyor
Kanka kumandanın pil soketini aç orda kağıt var onu kaldır çalışır.

omerkrd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Kırdı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka kumandanın pil soketini aç orda kağıt var onu kaldır çalışır.
kanka bilgisayar 3 senelik onu çoktan yaptım şimdi pili çıkar tak yaptım ama bilgisayar algılamıyor kumanda çalışıyor ondan %100 eminim

NightWish2434

80+ Silver
kanka bilgisayar 3 senelik onu çoktan yaptım şimdi pili çıkar tak yaptım ama bilgisayar algılamıyor kumanda çalışıyor ondan %100 eminim
Controller var arka kapağı çıkar görürsün. Onu kontrol et ne durumda diye

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,464
İsim
Yusuf
ne deniyor tam bilmiyorum ama kasanın içinkideki infrared alıcısını kontrol et. bendede olmuştu o infrared kafa mı herneyse üstü toz bağladığı için kumandadan gelen komutu göremiyordu.

Top Bottom